М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напиши твір-опис у художньому стилі на тему "моє місто (село)" використовуючи складні іменики та прикметники.підкресли їх.

👇
Ответ:

Маленька крапелька величної держави - 
                        моє село, багато є таких! 
                        Зазнало лиха, бідувань і слави 
                        Воно живе і вічно буде жить!

Я народилася в невеличкому селі, розкинутому посеред полів та лісків, мальовничого краю хліборобів, фермерів та взагалі надзвичайно добрих, працьовитих людей. Зветься воно Великі Чорнокінці. Моє село надзвичайно гарне, незважаючи на пору року та погоду. Ще з давніх часів весною та літом воно потопає у зелені та квітах ніжний аромат яких чути скрізь, восени, коли діти йдуть до школи, дерева трепетно встеляють стежки м’яким листям, а зимою – білий сніг притрушую кожну оселю, кожний кущик. Колись люди вміли цінувати цю неймовірну красу.

        З кожним роком люди стають все більше і більше байдужими до довкілля, перестають милуватися красою навколишнього світу. Чомусь дедалі частіше дозволяють собі викинути сміття на вулиці чи залишити неприбрану галявину після пікніка. Часом прогулюючись лісом чи місцевим садком мені на очі накочуються сльози. Я не можу зрозуміти, як можна забруднювати місцевість, що нас оточує, як можна руйнувати те, що роками плекали наші предки. Купи паперового сміття, пластик, поліетиленові пакети, пляшки від газованих напоїв, папірчики від цукерок та інших продуктів, побутові відходи, та багато іншого – це все можна побачити у нашому селі.

        Часто можемо почути вислів: «Природа – наш дім». А як безглуздо ми поводимося. Ми псуємо природу, як можемо. А якщо остання наш дім, то ми виходить нищимо наше житло. Безглуздо, правда?

        Я щиро сподіваються, що після цього тижня, тижня біології та екології, кожен змінить (в кращу сторону) своє ставлення до навколишнього світу. І через кілька років, коли хтось буде проходити цими вулицями побачить зовсім іншу картину. В моїй уяві вона постає такою: невеликі, охайно прибрані, обгороджені будиночки довкола яких цвітуть різноманітні квіти, вздовж вулиць ростуть дерева і звідусіль долинають співи птахів. Біля будинків стоять лавочки на яких сидять і про щось теревенять привітні сусіди. В центрі є кілька невеличких магазинів та будинок культури. В останньому час від часу проводяться цікаві та заходи на яких завжди багато слухачів. Навпроти пам’ятник Героям Другої Світової війни (про них ми не маємо права забути, адже вони пожертвували життям задля нашого спокою) довкола чисто та охайно, лише спереду цвітуть квіти. Неподалік пам’ятники Івану Франку й Тарасу Шевченку також прибрані та заквітчані. Ідучи вперед перед нами постає парк з гарно вкладеною доріжкою та лавочками, на яких можна посидіти та помилуватись довкіллям. Зовсім поруч розкинувся ставок в який впадає річка Нічлава. Він чистий та повний риби. Діти граються біля води, дорослі ловлять рибу. А ось біля верби плавають лебеді за якими хочеться дивитись і дивитись. Ідучи старим садом переді мною відкривається  новий, ще зовсім молодий, який посадили всього кілька років назад. Далі поступово заходжу в ліс, де така приємна прохолода та лісове повітря. Як же  довкола красиво та головне чисто. Ніде не видно того сміття та безладу, що панував тут ще так недавно.

        На жаль, поки, що це лише мої мрії. Та сподіваюсь, що невдовзі вони стануть реальність. Адже, все в наших руках і маємо право все змінити!

4,6(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Morkovka911
Morkovka911
29.05.2021
Як дитина відчуває себе серед людей-однолітків? Цікаве питання, точної відповіді на яке не знайти. Все залежить від певної дитини, її характеру, поведінки в суспільстві та наявності зв'язку з однолітками. Деякі, досить сором'язливі чи просто замкнені у собі діти, дуже важко переживають спілкування з однолітками чи навіть з людьми у цілому. Їм важко знайти спільну тему для розмов, відчувають невпевненість і дискомфорт в присутності інших, багато часу проводять насамоті чи займаючись улюбленою справою. Такі люди неговіркі. А деякі навпаки не можуть жити без суспільної уваги, без галасних балачок та компаній друзів. Вони активні в бесіді, жартують чи просто яскраво виражають власну думку. Такі люди люблять бути серед однолітків і ведуть себе разом з ними впевнено и спокійно, не думаючи про свої наступні слова і реакцію збоку співрозмовників на них.
Отже, на мою думку, це питання не має однозначної відповіді, бо відповідь є для кожної особи унікальною.
4,4(92 оценок)
Ответ:
adilukanova
adilukanova
29.05.2021

Н.в. три тисячі п'ятдесят один

Р.в. трьох тисяч п'ятдесяти (п'ятдесятьох) одного

Д.в. трьом тисячам п'ятдесяти (п'ятдесятьом) одному

З.в. три (трьох) тисячі п'ятдесят (п'ятдесятьох) один (одного)

О.в. трьома тисячами п'ятдесятьма (п'ятдесятьома) одним

М.в. трьох тисяч п'ятдесяти (п'ятдесятьох) одному

Н.в. три тисячі двісті п'ятдесят один

Р.в. трьох тисяч двохсот п'ятдесяти (п'ятдесятьох) одного

Д.в. трьом тисячам двомстам п'ятдесяти (п'ятдесятьом) одному

З.в. три (трьох) тисячі двісті п'ятдесят (п'ятдесятьох) один (одного)

О.в. трьома тисячами двомастами п'ятдесятьма (п'ятдесятьома) одним

М.в. трьох тисяч двохстах п'ятдесяти (п'ятдесятьох) одному

4,6(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ