М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть скласти діалог на тему улюблена пора року зима або літо

👇
Ответ:
dina53646
dina53646
13.08.2022
Зустрілись два друга сашко і максим.почали розмовляти: привіт сашко привіт -як справи? -дуже добре! -а у тебе? -теж все добре -а ти знаєш яка моя улюблена пора року? -ні.а яка якщо не секрет? -моя улюблена пора року -зима -моя теж,тому-що в зимку можно грати в різні та цікаві ігри. -це точно. -але взимку так холодно -дуже,але нічого -я завжди коли прихожу з вулиці,мама мені робить теплий чай   -мені теж -ну що-ж,я пішов -добре,бувай.приємно було поспілкуватись . -мені теж.бувай.
4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kirito505
Kirito505
13.08.2022
Прочитай и сам поймеш заперечні й неозначені займенники, їх відмінювання неозначені займенники вказують на існуючі, але невідомі, невизначені особи або предмети, їх ознаки, якості, властивості, порядок їх у ряді однорідних предметів: тепер сад стояв якийсь незнайомий, ніби чужий, різьблячись верхів’ями на тлі зловісно-червоного неба. неозначені займенники будь-хто, будь-що, хто-небудь, що-небудь, хтось, щось, дехто, дещо і заперечні займенники ніхто, ніщо відмінюються за зразком питальних та відносних займенників хто, що: будь-кого, будь-чому, ким-небудь, когось, чимось, деким, дечому, нікого, нічим. неозначені займенники якийсь і чийсь у формах родового і місцевого відмінків множини мають вставний звук о перед часткою -сь: якихось, на якихось, чиїхось, на чиїхось. неозначені займенники хтось, щось, чийсь в орудному відмінку однини мають паралельні форми: кимсь, чимсь, чиїмсь і кимось, чимось, чиїмось. заперечні займенники вказують на відсутність предмета або його ознаки. зараз нікогісінько тут нема. ніхто і ніщо не заважає, він зможе віддатись своїй улюбленій справі. тарас виймає папір і починає перемальовувати. заперечні займенники з часткою ні пишуться разом: ніхто, ніщо, ніскільки, ніякий. якщо між часткою і займенником є прийменник, то такі займенники пишуться окремо: ні до кого, ні про що, ні в кого, ні на стільки, ні з ким. 
4,6(43 оценок)
Ответ:
jeviduwel
jeviduwel
13.08.2022

Як запобігти пожежі

Не можна гратися з сірниками.

Не можна залишати без нагляду ввімкнені електричні прилади.

Не можна сушити речі над газом чи вогнем.

Не можна одразу вмикати багато електричних приладів.

Не можна вмикати кілька електроприладів у одну розетку.

Не можна вмикати несправний електроприлад.

Не можна стелити килим поблизу каміна.

Не можна ставити поблизу вогню легкозаймисті речовини.

Під час новорічних свят не можна прикрашати ялинку легкозаймистими іграшками, прикрасами, свічками; перевірити справність гірлянд.

Не користуватися феєрверками, хлопавками, бенгальськими вогнями, петардами, вони можуть спричинити пожежу.

4,5(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ