М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Есей на тему гармонія і природа як велика духовна ціність. надо .

👇
Ответ:
16120000
16120000
05.07.2022
З самого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. Клімат, рельєф, оточення - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. Природа таким чином впливала на  становлення національного характеру. У житті трапляється так, що природа дає нам дуже цінні уроки виживання і боротьби зі стихією. Людина вже давно віддалився від природи, і перетинається з нею лише маленькими уривками, у вигляді домашніх тварин або рослин. Вчені давно зрозуміли, що природа – це головне джерело здоров'я, життя, і історії походження людини. Дружить з природою дуже важливо і корисно, тому що лише вона, при грамотному погляді на неї, здатна навчити як жити так, щоб залишатися якомога довше здоровим і молодим. Справа в тому, що людина постійно витрачає ресурси планети, які рік від року виснажуються все сильніше і сильніше. Багато лісу зазнали вирубці з-за того, що людина освоїв деревину як матеріал для виготовлення багатьох речей, багато болота осушились, з-за того, що людина прагнув их засіяти культурами, щоб прокормить себе самого. Деякі тварини були приручені, а деякі і зовсім прижилися настільки, що фактично вже є членами сімей, як коти чи собаки.
4,4(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Всі ми прагнемо досягти чогось в цьому житті. Спочатку ми навчаємось, потім працюємо, крок за кроком наближаємося до того, про що мріємо. Але хтось з нас задумувався, чи займається він тим, чого він дійсно хоче, а не тим, що потрібно? В декого кожного дня в голові крутиться одне і теж слово: "Потрібно". Звичайне слово, а скільки в ньому закладено сенсу! Інколи дехто з нас не має просто іншого виходу, а тільки робить те, що потрібно! Це добре, якщо робота, яка тобі подобається, приносить не лише прибуток, а й задоволення. Ти одночасно і працюєш, і насолоджуєшся тим, що робиш.

В кожного з нас є таке заняття, яке допомагає нам відволікатися від усього. Це може бути просто хобі. Я думаю, не один починав свої справи лише як хобі, а закінчувалося все хорошим бізнесом. Головне розібратися в тому, чого ти дійсно хочеш. Це буде першим кроком до здійснення задуманого. Якщо ти будеш знати, чим хочеш займатися, то з часом це принесе тобі хороший заробіток в житті.

Ми можемо працювати на роботі, лише для заробітку, а займатися улюбленою справою просто у вільний час. Щоби знайти себе, щоби відпочити від усіх. Інколи буває таке відчуття, хочеться просто побути наодинці й тут нічого, і ніхто не до Лише те, чим ти любиш займатися.

Декому вдається поєднувати все і роботу, і сім’ю, і ще й встигнути позайматися тим, що тобі подобається. Але не кожен так може. Дехто просто не має на це часу, а дехто просто не має можливості. Когось взагалі підштовхують займатися тим, чим він не хоче, в такі моменти розбивається дуже багато мрій!

Ми прагнемо жити в мирі та злагоді з іншими, але чи живемо ми в мирі та злагоді з собою? Чи знайшли ми правильний шлях в житті, той в якому нам подобається і від якого ми просто отримуємо задоволення?

4,5(5 оценок)
Ответ:
miha1lovkirill
miha1lovkirill
05.07.2022

ответ:Недалеко від міста Чигирина, над річкою Тясмином, під великим лісом

притулився хутір Хмельницьких на ймення Суботів. Заснував його Богданів

батько, Михайло. Ходили там табуни диких коней, сайгаків, турів. Далі, ближче

до моря, випасали свої отари овець і табуни коней волохи, турки, татари.

Гарно було тут господарювати, але небезпечно. Михайло Хмельниченко

поставив двір міцний, завів господарство, жив заможно, у достатках. З дітей

один тільки син Богдан Зиновій виріс. Меткий хлопець удався, сильний, як

вогонь, скорий, розумний і дотепний, сміливий і завзятий.

Підучивши вдома, батько послав Богданка в Галичину, в колегію. Там

учив він, окрім різних предметів, найбільше латинської мови, бо нею тоді всяке

діловодство велося по судах, по урядах.

Тягло його на Дніпро, у безкраї, сповнені свободою степи. Пішов на

Запорожжя, на Січ, бо там найліпше можна було навчитися воєнного ремесла,

стати досвідченим вояком, нещадним до своїх ворогів.

Объяснение:Вот текст)

4,6(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ