М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dias1101
dias1101
18.09.2020 14:03 •  Українська мова

Help me напишыте 10 иншомовных слив з апострофом 10 с мягким знаком

👇
Ответ:
valeriasweets
valeriasweets
18.09.2020

мідь, гедзь, палець, кільце, скринька,по-українському, зайчисько, луцьк, донецьк, донецький, криворізький,  тьмяний, різьбяр, няньчити, бриньчати.

п 'ять, торф'яний, здоров'я, м'ясо, зв'язок, сім'я, бур'ян, кур'єр, по-двір 'я,під'їхати, з'єднати, з'їхати, роз'яснити, об'єднати, трьох'ярусний, пів'яблука,любов'ю, морквяний, п'єса, п'єдестал, зоря, міжгір'я, з'явитися, пам'ятний, буряк, священний, харків'янин, верхів'я, рядок, мар'яна, в'язання, пів'яблука, обов'язок, м'язи,трав'янистий, слов'яни, дит'ясла, з'ясувати, об'єднання

4,4(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jessabelle
Jessabelle
18.09.2020
Відгук, залежно від (відносно, стосовно), завершення (заключна частина, висновки), ?, скасувати, частково,  нарешті (насамкінець, наприкінці), більш наочно, додати, довести, досвід в галузі (сфері) розробки, залучити, стверджувати, в той самий час, приблизний, за наявності, починати, навичка, йдеться про, поставити за мету, перелічити, підготувати, не зважаючи на, спрямовувати, виробнича галузь (сфера), навколишнє середовище, принаймні, вступати, надати, під час виробництва (виготовлення), визнавати, враховувати, застосовувати, за таких умов, розв'язати проблему, вважати що, протиставляти.
4,5(22 оценок)
Ответ:
ученый2222
ученый2222
18.09.2020
Прислівник — це незмінна самостійна частина мови,  що виражає ознаку дії, стан предмета або ознаку якості і відповідає на питання як? де? звідки? наскільки? якою мірою?
Прийменник — незмінна частина мови, що виражає залежність іменника, прикметника, числівника, займенника від інших слів у словосполученні та реченні. Він на питання не відповідає, бо є службовою частиною мови.
Сполу́чник — це службова частина мови,  яка служить для зв'язку однорідних членів речення та частин складного речення. Він на питання не відповідає, бо є службовою частиною мови.
4,7(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ