-Привіт! -Привіт! -Ти знаєш, що потрібно бути обережним в мережі з спілкуванням. -Ні, а що потрібно робити? -НЕ МОЖНА спілкуватись з незнайомими людьми, не казати свою адресу, особисту інформацію, не висилати свої особисті фото. -Дякую, тепер я знаю, що потрібно робити, щоб бути в безпеці в Інтернеті.
Виконання наступних пунктів до захистити вашу дитину під час перебування її в мережі: 1. Разом з дітьми розробіть правила користування Інтернетом. Особливо домовтеся з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких вони збираються заходити. 2. Знайдіть час для відвідування сайтів разом з дітьми та заохочуйте їх ділитися з вами знаннями, отриманими в Інтернеті. 3. Якщо діти спілкуються в чатах, використовують програми миттєвого обміну повідомленнями, грають або займаються чимось іншим, що вимагає реєстраційного імені, до ть дитині його вибрати і переконайтеся, що воно не містить ніякої особистої інформації. 4. Наполягайте на тому, щоб діти ніколи не видавали своєї адреси, номера телефону або іншої особистої інформації. Наприклад, місце навчання або улюблені місця для прогулянки. 5. Навчайте дітей не розміщувати свої чи сімейні фотографії. 6. Поясніть, що давати свої паролі не можна нікому, крім батьків, навіть найближчим друзям. 7. Поясніть, що не потрібно відповідати на невиховані й грубі листи. Якщо отримали такі листи, то потрібно сповістити про це батьків чи вчителів. 8. Скажіть дітям, що їм не слід зустрічатися з людьми, яких вони знають тільки з Інтернету. Поясніть, що ці люди можуть виявитися зовсім не тими, за кого себе видають. Якщо ж це необхідно, то спочатку треба спитати дозволу батьків. Зустріч у громадському місці та й у присутності батьків. 9. Скажіть дітям, що не все, що вони читають або бачать в Інтернеті, - правда. Привчіть їх запитувати вас, якщо вони не впевнені. 10. Навчіть дітей поважати інших в Інтернеті. Переконайтеся, що вони знають про те, що правила етикету діють скрізь – навіть у віртуальному світі. 11. Наполягайте, щоб діти не завантажували музику, комп'ютерні ігри та інші програми без вашого дозволу. 12. Поясніть, наскільки небезпечно для комп’ютера переходити на посилання, адреси яких вам невідомі.
13. Контролюйте діяльність дітей в Інтернеті за до сучасних програм. Вони до відфільтрувати шкідливий вміст, з'ясувати, які сайти відвідує дитина і що вона на них робить.
1.Україна незалежна країна. 2.В Україні найродючіші грунти в світі. 3.Я-Українець,тому жіву в Україні. 4.На весь світ славиться Україна своїми народними ремеслами. 5.Україна-могутня держава із славним історичним минулим. 6.Україна найбільша серед країн Европи. 7.Україна межує з Росією,Молдовою,Білоруссю,Польшею,Молдовою та Румуніею. 8.Територія України є 603.700 квадратних кілометрів. 9.Україна омивається Чорним і Азовським морем. 10.Україна мае Карпати і Кримські гори. поблагодари и отметь лутший!Мне ето сейчас очень надо зарание
Великдень...Це дуже важливе свято як усього світу, так і моєї сім'ї. Навіть з самої назви ми бачимо, що це щось важливе, адже складаєсь з 2 слів: Великий і День. Справді цей день є величним адже саме тоді воскрес із мертвих Ісус Христос - наш Бог та покровитель. На теренах України святкувати Великдень як Воскресіння Христа почали ще наприкінці перешого тисячоліття, з приходом християнства й святкується сьогодні. Кожна родина святкує цей день по-різному. Одня сім'ї збираються разом і їдять свячену їжу, інші як звичайного дня просто сидять та дивляться телевізор. Особисто моя сім'я відсвятковує Великдень ось таким чином. Дуже-дуже рано, близько п'ятої години ранку, ми прокидаємося та йдемо до церква зі святковими кшиками, щоб посвятити паску. Потім, посвятивши їжі, йдемо додому й накриваємо самачний стіл зі свячених продуктів. Ми снідаємо та лягаємо трішечки відпочивати. Зазвичай після невеличкого відпочинки мама і тато звонять своїм друзям та родичам і організовують пікнік. Мені це дуже подобається адже тоді я мою змогу привітати своїх друзів, братів та сестер з цим чудовим святом, граюся з ними та розважаюсь. Цілий день проходить дуже класно. Я із великим-првеликим задоволенням можу сказати, що саме Великдень - це моє улюблене свято, який єднає нас та зближує.
-Привіт!
-Ти знаєш, що потрібно бути обережним в мережі з спілкуванням.
-Ні, а що потрібно робити?
-НЕ МОЖНА спілкуватись з незнайомими людьми, не казати свою адресу, особисту інформацію, не висилати свої особисті фото.
-Дякую, тепер я знаю, що потрібно робити, щоб бути в безпеці в Інтернеті.