ответ:Як почати планувати свій час?
Кожен мусить віднайти найбільш ефективні для себе механізми планування та збудувати свою систему. Основне — зробити перший крок і не зупинятись у подальшому. Пам’ятайте, цілі мають бути досяжні, реалістичні й визначені часовими рамками.
Також цілі потрібно розбивати на задачі, щодня визначати пріоритети, приймати рішення і вчитися на власних помилках, оцінювати досягнуті результати й корегувати плани. Нереально досягти успіху, якщо не планувати свій час.
Що «краде» наш час?
Основні поглиначі часу — інтернет та все що з ним пов’язано, телефонні розмови, телевізор. Потрібно визначити для себе, скільки часу можна витратити на користування соціальними мережами в день. Оптимально — на початку дня і наприкінці. Якщо немає бажання відмовитися від серіалів чи фільмів, поєднайте перегляд з корисними справами — прасуванням, прибиранням, приготуванням їжі.
Основні поглиначі часу — інтернет, телефонні розмови, телевізорОсновні поглиначі часу — інтернет, телефонні розмови, телевізор
Використовуйте з користю і час, який витрачаєте на черги, переїзди, очікування. Закачайте на девайс книги, онлайн-курси тощо. Щоб визначити свої особисті часопоглиначі, протягом тижня записуйте все, що займає у вас більше 5 хвилин. Підсумуйте й зробіть висновки.
Які обмеження треба ставити для себе?
Найважливіше слово в тайм-менеджменті — «Ні». Потрібно навчитися відмовляти й не відчувати за це провину. Водночас, потрібно й від інших безболісно приймати відмови. Пам’ятайте, не ви й ніхто інший не повинен робити те, чого не хоче. Час — найцінніший ресурс, який потрібно витрачати на корисні та цікаві речі.
Як правильно розподіляти свої справи?
Планування дозволяє зекономити час, гроші, нерви. І це краще робити звечора. Запишіть в щоденнику чи органайзері плани на завтрашній день за часом. Визначте першочергові й другорядні завдання. Не плануйте впритул. Не вписуйте нездійсненні справи. Складні й неприємні справи розбийте на менші складові. В кінці дня оцініть зроблене: невиконані справи перенесіть на інший день, але не затягуйте! За вдалий день нагородіть себе хорошим відпочинком.
Пам’ятайте, розписувати наступний день потрібно щовечора, послідовно завершуючи всі початі справи. За 21 день планування ввійде в звичку. А через півроку ви й не згадаєте, що колись кожен ваш день був набором спонтанних дій.
Объяснение:просто
Гуляючи осіннім лісом помічаєш, що осінь вже обережно торкнулася своїм пензлем розкішного одягу дерев, залишивши де-не-де жовті й червоні плями.Аж раптом очі натрапляють на порожню пластикову пляшку. Ще далі помічаю зрубане деревце, сліди від вогнища… А он іще пляшки, одноразовий посуд, залишки іжі. О цивілізаціє! Від тебе не втечеш! Ти дібралась і сюди. Але у надто спотвореному вигляді… Стежками мого вимріяного лісу пройшла людина, залишивши після себе купи сміття.
Приємні враження кудись зникають, від романтичного настрою не залишається й згадки. Далі йду повільно, замислюючись. Все думаю: а хто повинен дбати, щоб ні на хвилинку не зупинялося серце природи, щоб не забруднювалися річки, не засмічувалися ліси, не вимирали рідкісні птахи, звірі, риби? Хто повинен турбуватися про це: екологи, уряд країни, партія «зелених» ? А може, кожен з нас? Адже іноді достатньо не зірвати квітку, не зламати гілку, не зрубати ялинку під Новий рік, не викинути сміття в річку, не запалити вогнище в лісі… Отже, вирішення проблеми — у наших руках?
Всё, что ни живёт в нём, всё силится перенимать и передразнивать один другого. (1:местоимение, союз, частица, глагол, предлог, местоим., мест., глагол, гл, союз, гл., числительное, местоим. 2: а)"всё силится перенимать, передразнивать"; б) "живёт").
В(предлог) Диканьке (существит.) никто (мест.) не (частица) слышал (гл.), как (союз) чёрт (сущ.) украл (гл.) месяц (сущ.). ГР.ОСНОВЫ: "никто не слышал", "чёрт украл").
Тут (мест.) через(предлог) трубу (сущ.) одной (числит.) хаты(сущ.) клубами(сущ.) повалил(гл.) дым (сущ.) и (союз) вместе (наречие) с (предлог) дымом(сущ.) поднялась (гл.) ведьма(сущ.) верхом (нар.) на(предлог) метле(сущ.). ГР.ОСНОВЫ: повалился дым; поднялась ведьма.тут 3