М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bilpi
bilpi
30.10.2020 02:37 •  Українська мова

Назвiть слова,утворенi префiксальним а) узбережжя; б) безколiрний; в)збiччя: г)безплiдний

👇
Ответ:
kamilaraeva
kamilaraeva
30.10.2020
Безкорінний, безплідний
4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Дима2005Dima
Дима2005Dima
30.10.2020

Всі ми хочемо бачити в нашому житті щось красиве, щось багате. Краса вкрай важлива для людини, адже людина є подобою Бога, а не просто істотою, яка безглуздо проживає свої дні. Краса нерідко поєднується з багатством. При одному лише погляді не багаті речі стає зрозуміло, що вони дуже красиві. Особливо це актуально, якщо мова йде про красиві природні явища, такі як море. Не даремно люди настільки сильно люблять їздити на море і відпочивати там. Все-таки різні озера та інші водойми, де можна купатися, існують багато де, навіть у селах. Але людям недостатньо просто скупатися, вони хочуть насолодитися морський красою повною мірою і без обмежень.

Одного погляду на море достатньо, щоб зрозуміти в повній мірі, наскільки багатим воно є. Краса водної гладі радує, незалежно від того, в якому стані перебуває море. Коли все тихо, спокійно, коли сильний вітер відсутній, і море дуже спокійно. Приплив ледь чутний, також можна почути спів птахів. Спокійне море здається добрим і ввічливим другом, разом з яким дуже приємно спільно проводити час. Звичайно, таке море виглядає багатим. Наприклад, воно багате своїми фарбами – залежно від того, світить сонце яскраво або йому заважають хмари, море виглядає більш або менш яскраво. Але радіти красі і багатству моря можна не тільки під час штилю. Коли море бушує, коли відбувається шторм, виробляється ще більш сильне враження. В такі моменти море нібито вивертається навиворіт, іноді, навіть дивлячись зі сторони, можна побачити весь багатий внутрішній вміст моря, що дозволить вразити не тільки внутрішньою, але і зовнішньою стороною. Море красиве і багате своєю зовнішністю завжди, незалежно від того, наскільки вибагливий глядач оцінює морську красу. Саме тому люди люблять відвідувати море настільки часто.

Але насправді не варто оцінювати багатство моря виключно за його зовнішнім виглядом. Насправді морська поверхня, звичайно, дуже красива, але вона лише приховує все те багатство, яке знаходиться всередині моря і яке звичайний гач з боку помітити просто не може. Всередині море ще гарніше, ніж зовні. У ньому живуть різні морські мешканці, приміром, риби, раки, краби. Всі вони різні, незвичайні для людини, а тому – привабливі. Звичайно, не можна забувати і про морські рослини – їх багатство не тільки в красі, але і в лікувальних властивостях.

Безумовно, море дуже багате, але багате воно насамперед своєю внутрішньою і зовнішньою красою. Море виглядає настільки добре, що дивитися на нього можна годинами. Ще більшої уваги гідний внутрішній світ моря – в ньому можна познайомитися з прекрасними морськими мешканцями, які можуть жити лише в цьому специфічному середовищі.

4,8(21 оценок)
Ответ:
nvlasc
nvlasc
30.10.2020
Твір-опис процесу праці «Я готую улюблену страву»

Наша матуся – найкраща господиня. Вона тримає наш дім у бездоганному порядку й дуже смачно готує. Ми з сестрою інколи їй допомагаємо, але керує процесом приготування завжди мати. Але якось ми вирішили здивувати нашу неньку й приготувати власноруч її фірмову страву – млинці з сиром.

Напередодні ми як швидко й вправно готує мати. Тож ми були впевнені, що це не така вже й важка наука. На практиці все виявилося інакше.

Просіявши борошно, ми взялися замішувати тісто. Передовсім ми ретельно просіяли борошно та уважно перечитали рецепт. Згідно із ним треба було перемішати борошно з яєчним білком, кефіром та цукром. Яка тонка, виявляється, робота відмірювання точної ваги інгредієнтів! Нам весь час доводилося додавати то кефіру, то борошна для необхідної консистенції. Але ж у матері цей етап займав, мабуть, кілька хвилин.

Врешті-решт нам вдалося підготувати тісто і ми почали випікання. Невеличкими порціями ми наливали тісто на пательню, яку ми попередньо змастили олією. Щоб тонко й рівномірно розлити рідину на пательню млинців, що й соромно подавати. Але трохи набивши руку, ми випекли височенну гору млинчиків.

Найлегше залишилося на останок. Ми підсолодили сир та загорнули його у млинці. Подавали ми їх на святковій тарелі з медом та варенням. Мати була в захваті від нашої витівки. Але вона й досі не знає, скільки яєчок ми розбили марно, яких зусиль нам коштувало прибрати кухню після наших кулінарних експериментів.
4,5(41 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ