М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи можно так перенести слово "роз-слідування"?

👇
Ответ:
Anastasia20181
Anastasia20181
19.06.2022
Так можна перенести)))
4,6(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
peskovaedoz45yo
peskovaedoz45yo
19.06.2022

що слово є бумерангом. Хоча ні, подібність є неповною.

Усім відомо, що бумеранг – це знаряддя для полювання, дія якого пов’язана із певними законами фізики. Якщо мисливець не влучив у ціль, то бумеранг, зробивши коло, повернеться до його власника. Слово у будь-якому разі потрапляє до адресата, а потім бумерангом повертається до адресанта. Наприклад, якщо ви вранці привіталися із сусідом і побажали йому вдалого дня, то і ваш день розпочався із позитивного настрою.

Народне прислів’я застерігає: «Що посієш, те й пожнеш». Переконана, що слова добра і любові, підтверджені конкретними справами, можуть змінити світ на краще.

Прикладом є життя і діяльність Матері Терези, яка добрим словом і ділом допомагала тим, хто опинився в біді. Разом із помічницями вона приходила до приречених і зверталась до них з такими словами, які втамовували душевний біль, давали розраду і надію. Ще за життя її називали святою, а кількість прихильників та однодумців відчутно зростала.

Іншим доказом є, на мою думку, Чіпка Варениченко із роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Панаса Мирного. Грубі й образливі насмішки, які довелося зносити малому Нечипору, жорстоке ставлення матері, пригнобленої безпросвітною роботою, обман і сваволя з боку волосної влади перетворили шукача справедливості на запеклого злочинця. Мудрим і повчальним є й інше прислів’я: «Слово – не горобець: вилетить – не впіймаєш».

Отже, слово, крім інформаційної функції, має ще й дуже великий моральний вплив на людей, тому кожен повинен пам’ятати про відповідальність за сказане.

4,6(67 оценок)
Ответ:
Полина112006
Полина112006
19.06.2022

"Чи можливо зберегти традиції свого народу"

Світ постійно знаходиться в динаміці. На зміну одним правилам приходять інші. Однак все частіше люди говорять про те, що потрібно культивувати почуття патріотизму, зберігати традиції і частіше шанувати предків. Інші намагаються абстрагуватися від «коріння» і створюють свої підвалини, які більшою мірою відповідають рамкам сучасності.

Якщо не зберігати традиції, то народ може втратити свої національні риси. Саме тому створюються проекти, які спрямовані на об'єднання людей і їх активне інформування. Якщо в рамках країни не буде своєї культури, то люди стануть активно переймати підвалини, які сформувалися в інших державах. У цьому випадку легко буде втратити самобутність народу. До чого відкидати власні традиції, а потім ініціювати їх пошук, якщо можна скористатися тими, що сформувалися протягом багатьох років.

Зрозуміло, що норми з часом трансформуються, набувають нових рис, але має бути присутня деяка база. Дуже важливо, щоб діти росли і шанували свою сім'ю, а також предків, завдяки яким вони і з'явилися на світло. Якщо піти від традицій і розуміння єдності, то люди стануть на найнижчу сходинку морального розвитку. Батьки в обов'язковому порядку повинні розповідати дітям про «коріння». Тільки людина, яка відчуває зв'язок з предками, зможе твердо стояти на ногах і відчувати впевненість у власних силах.

Безсумнівно, варто приділяти увагу досягненням прогресу і нових віянь, але при цьому, не забуваючи про історію батьківщини і національної приналежності. Для цього достатньо просто відвідувати більше історичних музеїв, знайомити підростаюче покоління з народною творчістю, показати їм важливість і значимість робіт майстрів, які несуть традиційність в маси.

Людина повинна пишатися своїм родом і походженням. Тільки в такому випадку у нього сформується правильна громадянська позиція по значущих питань.

Традиції - це не обов'язково повтор алгоритму дій, а саме важливе й цінне, що залишилося від раніше існуючих народів.

4,7(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ