М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перевод жұптық жұмыс мәтін мазмұнының негізінде төмендегі сөйлемдерді толыктырып жазындар

👇
Ответ:
artur283
artur283
02.08.2021
Пара работает на основе содержимого текста, который может быть дополнен следующими предложениями
4,8(1 оценок)
Ответ:
alekseevvv
alekseevvv
02.08.2021
Перевод содержания текста на основе парной работы на следующих предложениях, которые пополнили экспонаты музея жазындар.
4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Maykshmidt
Maykshmidt
02.08.2021

Калина – многолетний листопадный (в субтропиках - вечнозеленый) кустарник или небольшое дерево высотой до 4 м. Принадлежит семейству жимолостные (Caprifoliáceae) и насчитывает около 150 видов. 
В природе калина распространена в умеренной и субтропической зонах Северного полушария, в Европе, Азии, Северной Америке, Северной Африке. Тем не менее, растущие у нас виды калины морозостойки.

Весной калина усыпана нарядными цветками, собранными в кистевидные соцветия. Растущие на северо-западе России виды калины цветут в конце мая - начале июня. Цветки бывают белые, кремово-белые или розоватые в зависимости от вида. 
Особенно красива выведенная калина бульденеж ("снежный ком") с крупными шаровидными соцветиями из белых, но стерильных цветков.Плоды у калин бывают красные или иссиня-черные, в зависимости от вида. Есть желтоплодная разновидность калины обыкновенной. Красноплодные калины отличаются от черноплодных видов умеренной теневыносливостью и большей морозостойкостью. Зато черноплодные калины менее требовательны к почве и обладают повышенной засухоустойчивостью. 
Осенью калина украшает сад своими ярко-красными гроздьями плодов и листьев. Листья, как правило, зубчатые, супротивные. Красиво смотрится калина в штамбовой культуре и у воды.

4,5(51 оценок)
Ответ:
Мялан
Мялан
02.08.2021

Для того щоб зрозуміти значення пісні для наших предків,необхідно уявляти особливості їхнього життя. Сучасне життя - це життя великих міст. Буття наших предків було тісно зв"язане з хліборобством. Це викликало потребу у створенні хліборобського календаря,свят,обрядів.

Обряди, що супроводжували найвизначніші події в житті, були тісно пов"язані з річним циклом. У весільній обрядовості українців збереглося багато прадавніх елементів,які вже втратили свій первісний зміст,але вважаються необхіднитм атрибутами, тому виконуються бездоганною. Більшість весіль відбувалася в пору весняного та літнього сонцестояння, із появою християнства стали віддавати перевагу осені, тому що  в цей час закінчувалися літні роботи.Усі єтапи весілля супроводжувалися піснею. Коли сватання закінчувалося успішно, тобто дівчина давала згоду на шлюб,а батьки його благословляли,співали пісню,що підкреслювала добровільий і радісний характер договору між двома родинами. Під час весілля подруги молодої співали пісні на тему розлуки  молодою з родиною. Та й це зрозуміло. Дівчина залишала своїх батьків й переходила до родини чоловіка. Невідомо , яким буде це життя.

Народження немовля також супроводжувалося відповідними обрядами і піснями.Мета їх була суто практичною - задовольнити вищу силу,щоб дала щастя,здоров"я немовляті.Із появою християнства немовля обов"язково хрестили.Названі батьки під час обряду співали  пісні, в яких величали  дитину ё мати , бажали їм здоров"я й щасливої долі.

Словами пісні не тільки зустрічали людину в цьому світі, але й проводжали в інший світ.Одния з обов"язкових елементів пхоронного обряду був похоронний плая і жалоба,які потім повторювалися при поминках.Плачі та голосіння виголошувалися звичайно родичами померлого, як правило, жінками.

Отже, тематика родинно-побутових пісень була зумовлена самим людським життям.Пісня була своєрідним втіленням різноманітних людських почуттів: радості під час весілля; тривоги за долю новородженного; жалю за померлим. Нажаль, сьогодні ми гаємо занепад народної творчості: народні сісні співаються все менше і менше,а нові вже не створюють.Це знекровлює,спустошує наші душі,тому  так важливо оберігати перлини народної мудрості й почуттів,які ,ні щастя,дішли до нашого часу.

4,8(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ