учитися учити вчу учила б учіть вчу вчила вчитиму
розуміти
Стати- стати стою став би стань став ставав стану
Радіти- радіти радію радів би радій радію радів радітиму
Шкодити- шкодити шкоджу шкодив би або зашкодив би зашкодь шкоджу шкодив зашкоджу
Поводитися- поводитися або поводити поводжу поводив би поводь поводжу поводивбуду поводитись
Стежити- стежити стежу простежив би стеж стежу стежив простежу
Залишати- залишати залишаю залишив би залиши залишаю залишив залишу
Допомагати- допомагати допомагаю допоміг би до допомагаю допоміг до
Турбуватися-турбувати або турбуватися турбуюся турбувався б турбуйся турбуюсь турбувався потурбуюсь
Довіряй, але перевіряй – так говорить народне прислів’я. Йдеться про спільне найбільш доцільне ставлення до інших людей. Тобто потрібно в цілому висловлювати певне позитивне відношення, але при цьому не покладатися на інших надмірно.
Довіра є можливість повністю покластися на іншу людину. Коли ви комусь довіряєте, то і перевіряти нічого не потрібно. Саме в цьому справжня суть істинної довіри: ви завжди впевнені в іншій людині, в будь-якій ситуації.
Звичайно, тут мова йде про ідеальний варіант, який не завжди існує в цьому світі. Як правило, люди навіть не особливо можуть довіряти самому собі, не тільки іншим. Багато людей легко змінюють власні погляди і думки, тобто стають іншими.
Найелементарніший приклад ігається у дітей, які говорять про те, якими незалежними і цікавими людьми вони стануть. Дитина, яка хоче стати дорослим, дивиться на чужі негативні якості і думає, як стане зовсім іншою і не такою. Проте, з віком з’являються справи, турботи і яскрава особистість перетворюється в банальність.
Чи могла така дитина довіряти самій собі? Навряд чи. По суті, таким людям потрібно довіряти не собі, а перевіреного досвіду.
гріти, грітися, підігріти, прогріти, нагрітий,
гнів, розгніваний, гніватися, гнівний, гнівається