М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AcidSmile
AcidSmile
05.01.2020 21:24 •  Українська мова

5. укажіть правильно виконаний синтаксичний розбір. а. дурманом віяло з густих заростей. (речення розпов., просте, пошир., односклад., безособ., присудок вираж. особ. дієсловом, що має безособ. значення). б. троянду називали «милосердною» квіткою завдяки властивостям вироблених з неї парфумів. (речення розпов., просте, пошир., односклад., озн.-особ., присудок вираж., дієсловом у формі дійсного мин. часу множини). в. чесне діло роби сміло! (речення спонук., просте, поширене, односкладне, означен.-особ., присудок виражений дієсловом у формі наказ особи однини). г. припливайте до колиски, лебеді, як мрії. (речення спонук., просте, пошир., односклад., неозн.-особ., присудок вираж. дієсловом у формі наказ особи множини).

👇
Ответ:
Кимиджими3
Кимиджими3
05.01.2020
Правильный ответ В, все остальные не подходят
4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
djsxv
djsxv
05.01.2020
Чому українську мову називають солов’їною?мова змалечку відкриває кожному свою красу та неповторність. українська мова багата на слова. їх, напевно, не злічити. одне значення можна виразити багатьма словами. вони називаються синонімами. українська мова має різні спеціальні засоби для милозвучного звучання. спрощення чи чергування звуків роблять її легкою для вимови. українська мова звучить ніжно та мелодійно. це виразно проявляється у колискових, народних та сучасних піснях. недаремно її називають солов’їною.
4,4(49 оценок)
Ответ:
EvilVitaliy
EvilVitaliy
05.01.2020
Рідинні манометри для вимірювання тиску від 100 до 160 мм рт. ст. заповнюють ртуттю, манометри, за до яких вимірюють різницю тисків у межах від 10 до 100 мм рт. ст., заповнюють водою або іншою рідиною.
Деформаційні манометри дуже поширені, такий манометр винайшов у 1848 р. французький учений Е. Бурдон; у таких манометрах вимірюваний тиск або різниця тисків визначають за деформацією пружного чутливого елемента.
Деформаційні манометри з трубчастою пружиною (це металева трубка, яка закрита з одного кінця, а другий кінець приєднується до середовища, тиск у якому потрібно виміряти) називають трубчасто-пружинними (якщо збільшувати тиск всередині трубки, вона почне розгинатися; цей рух трубки через спеціальні пристрої буде передаватися до стрілки; вона фіксуватиме на шкалі манометра значення тиску).
4,8(30 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ