М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишіть слова і вставте пропущені букви е ,и.поясніть їх правопис .підкресліть слова,написання яких перевіряється за словником .г..рячка,кр..тичний, б..р..жливий,прав..дний ,ш..л..стіти ,м..нулий,тр..мтіти,р..жим,гри..міти,дж..р..ло,серп..нь,к..чан,вс..р..дині

👇
Ответ:
likarabigba
likarabigba
25.05.2020
гарячка,критичний, бережливий,правидний ,шелестіти ,минулий,тремтіти,режим,гриміти,джерело,серпень,качан,всередині
4,7(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vabimGogolev
vabimGogolev
25.05.2020
Моя мама.
Моя мама найкраща! Чому? У неї найгарніші (якого кольору)очі, в яких можна втонути. Це ніби золото, яке переливається кольорами сонця! А її волосся! Це речення сам напишеш, я не знаю яке волосся у твоєї мами. У моєї мами напрацьовитіші руки. Коли доторкуєшся до цих ніжних, лагідних рук, то складається почуття, ніби ти взяв у руку весняні квіти. Вона завжди мене підтримає, до ось тому я вважаю її милосердною людиною.
А коли вона злиться на мене із-за чогось поганого, то на її обличчі одразу видно любов і жаль! Я дуже люблю свою матусю, поважаю і ціную її, бо вона найкраща людина у світі!
4,8(61 оценок)
Ответ:
romashka412
romashka412
25.05.2020
«Заповіт» Т. Г. Шевченка являє собою найпоетичніший гуманістичний маніфест не тільки в українській, а й у світовій літературі усіх часів. «Маніфест» можна з впевненістю вважати програмою життя і творчості великого Кобзаря. Це неповторний поетичний заповіт, у коротких рядках якого поет звертається до своїх сучасників і майбутніх поколінь. Автор «Заповіту» мріє, щоб народ згадував його «незлим, тихим словом» і щиро вірить у те, що й через багато років його творчість і його ім’я не забудуться українцями. Т. Шевченко забуває про мотив власної смерті, який ми бачимо у початкових рядках віршу. І це цілком природно, адже автор розмірковує про долю Батьківщини. Смерть більше не лякає Кобзаря, бо автор мріє лише про те, як дніпровські хвилі понесуть «у сине море кров ворожу». Заради цього поет згоден покинути грішну землю і полинути до Бога. Тоді степова могила перетвориться у нерукотворний пам’ятник, яким і стала для наших сучасників творча спадщина великого Кобзаря. 
4,8(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ