М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lubimka4
lubimka4
06.07.2021 16:46 •  Українська мова

∧скласти текст опис 5-7 речень с 2 дiэприкметниками∧

👇
Ответ:
lizarodionov6Liza
lizarodionov6Liza
06.07.2021
Текст-опис розквітлого соняшника (5-7 речень)
    Соняшник – висока рослина зі жорстким стеблом. До нього кріпиться темно-зелене листя великого розміру. Розцвітає рослина влітку. На одному стеблі знаходиться гарне суцвіття. Посередині кругла середина із трубчастих квітів. Вони темно-коричневого кольору. Обабіч кошика розташовуються великі язичкові квіти. Саме вони нагадують жовтогаряче сонце. Навіть назва квітки співзвучна цій подібності.   Влітку часто доводиться бачити на безмежних полях золотий килим розквітлих соняшників. Це напрочуд чудова картина.
4,8(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sogoyan2016
sogoyan2016
06.07.2021

1)Казна-де,як-небудь,будь-коли,хтозна-куди,по-справжньому,по-англійські,ледве-ледве,пліч-о-пліч,врешті-решт,на-гора,всього-на-всього,якось-то

2)Навесні,обіруч,змолоду,мимохідь,абикуди,втроє,насамперед,всмак,якнайбільше,чимало,босоніж

3)Без наміру, раз-у-раз, все одно, у стократ, по троє, на рахунок,сам-на-сам, тимчасом, з переляку, кінець кінцем, без ліку

Объяснение:

Разом пишуться частки «аби-, де, -сь, ані-, ні-, чи-, як-, що-, чим» (чимшвидше, якраз, ніскільки, анітрохи, дехто, абиде, хтось). Через дефіс пишуться частки «казна-, хтозна-, будь-, -небудь, бо-, -но, -то, -от, -таки»

4,6(88 оценок)
Ответ:
юська3
юська3
06.07.2021

Объяснение:

Ми розташувалися на березі ріки. Так приємно дивитися в далечінь, що міниться в блакитному мареві. Здається, сонце ніяк не може намилуватися красою української природи. Розфарбувавши захід у багряний колір, сонце повільно залишає свої володіння.

Усе вщухло. Спізняючись у своє гніздечко, ледь помітна птаха безшумно пролітає в пітьмі. Невгамовний коник-стрибунець ще тріскотить у траві, але його денна пісня незабаром замовкне. Ми чекаємо на появу місяця.

Посвітлішало. Над рікою повисло мерехтливе сяйво зірок. Повний місяць вийшов із-за хмар, розсіявши пітьму. Світлячки дивним блиском освітлюють смарагдові трави. Якщо дивишся на воду, видно, як риби юрмляться навколо відбитка місяця. Ось, чогось злякавшись, риби прудко пірнають у глибину. Це сом, нічний володар річок, піднявся на поверхню, щоб оглянути своє мінливе царство.

Дуже коротка літня ніч. Захопившись та неголосною розмовою, ми незчулися, як вона пролинула.

Почався світанок. Величезна сонячна куля повільно з'явилася на сході, із сутінків поступово виринали ліси, поля та ріка. Цю ніч, яку ми провели зовсім без сну, я не забуду ніколи.

4,5(68 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ