М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
loser80
loser80
20.12.2020 10:32 •  Українська мова

Складіть усно невелике висловлювання 5-7 речень на одну з тем , використовуючи прикметники різних груп за значенням. теми: '' мамина пісня '' '' татове слово'' ''дідусеві казки '' '' бабусині рушники''

👇
Ответ:
vitlikkushnirp08qv4
vitlikkushnirp08qv4
20.12.2020
Мамині пісні - це не просто звуки, які вилітають з уст та наповнюють кімнату приємною мелодією. Це те, що повертає нас у безтурботнє дитинство, даруючи теплі відчуття глибоко у грудях.Кожного разу, коли пізно вночі ми обдумуємо усунення якоїсь проблеми, будь-хто волів би опинитися у затишних обіймах матусі та заснути під її чарівний голос. Веселі мелодії, неповторні слова наповнюють надзвичайною енергією та дають змогу удосконалюватись. Отже, для мене мамині пісні- це те, що допомагає мені завжди пам'ятати про те, наскільки важливі у нашому житті слова найдорожчої людини.
4,8(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Юлька6488262
Юлька6488262
20.12.2020
Твір «Опис квітки ромашки»

Ця проста та нехитра квіточка росте усюди: у садочках та палісадниках, у парках та на городі. Навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи. А справжній дім та родина ромашки – у великому різнотрав’ї українського поля.

Маленька ромашка не впадає в око великими розмірами, не має пишних «вогняних» пелюсток. Її не одразу помітиш серед пишних лілей, троянд, жоржин та орхідей. Але проста, скромна краса ромашки все одно незрівнянна. Недарма в літературі ця квітка є символом доброти, юності та скромності.

Кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. А прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. Ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.

А яка ромашка пахуча! Вийдеш влітку в український степ та обов’язково знайдеш місце, густо заросле ромашками. Тут метушаться мурахи, співають цвіркуни. Зануришся в букет та отримаєш неймовірну насолоду від його медвяного запаху. Ромашка пахне неначе самим життям та самою родючою землею Батьківщини.

Є багато різних видів цієї квітки: ромашка лікарська, садова, польова, пахуча та інші. Іноді – це маленька самотня квіточка на тонкій стеблині, іноді – ціле поле!

Скромна ромашка є щедрою. Вона лікує людей від багатьох хвороб, дарує солодкий нектар, годує мурашок та комашок- «сонечок». А також наповнює навколишній світ радістю життя!

4,8(57 оценок)
Ответ:
krotkovaksenia1
krotkovaksenia1
20.12.2020
Суфіксальний спосіб   - спосіб творення слів за словотворчих суфіксів:   холодненький  ->   холодний, дубок  ->   дуб, вітерець  ->   вітер, читання  ->   читати, молодість  ->   молодий;   гарячий  ->   гаряченький, слухати  ->   слухач, вітер  ->   вітерець ,  книг-а  ->   книж-к-а; вишн-я  ->   вишн­як; чита-ти  ->   чит-а-ч; фабрика  ->   фабрич-н-ий; добр­ий  ->   доброта; клас  ->   клас-ов-ий; писати  ->   писання; уч-н-ів-ськ-ий  ->   учнівство; світ  -> світанок.
4,8(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ