М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
invation
invation
23.04.2022 06:11 •  Українська мова

Прочитайте текст та виконайте завдання: (1) заглиблений у конспекти богдан,сидить в іншім кінці аудиторії,перед самою кафедрою.(2)ось він рукою поправив свій чуб,таня бачить його руку.(3)тепер вона сидить і зубрить хрестові походи.(4)час від часу крадькома,з щасливою посмішкою позирає тетяна на хлопця. укажіть речення,у якому використано професіоналізми: а)перше б)друге в)третє г)четверте укажіть речення,у якому вжито слова в переносному значенні: а)перше б)друге в)третє г)четверте установіть відповідність між лексичними групами слів та їх : 1,діалектизми а.чічки,кабатка,лемеш 2.неологізми б.ватра,жупан,дисплей 3.професіоналізми в.корогви,кобеняка,кирея 4.застарілі слова г.бутик,екофорум,знедуховніти д.рапорт,тесляр,інфляція

👇
Ответ:
ingad1986
ingad1986
23.04.2022
1/1а професірналізми - аудиторія, кафедра; 2б переносне значення - хрестові походи



4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mansursatuev
mansursatuev
23.04.2022
Великий тлумачний словник
Об'ємні, -ая, -ое; -мен, -мна, -мно.
1. до Обсяг (1 зн.). О-ое вимір.
2. Пов'язаний з передачею тривимірності відтвореного предмета, що має тривимірне вимір; опуклий. О-ое зображення. О-ое кіно.
3. = об'ємистого. О. шматок льоду. // Значний, великий (по здатності охопити, вмістити що-л.). О-ая тема. Проза більш об'ємна, ніж поезія. <Об`ємно, нареч. (2 зн.). Об'ємність, -и; ж. О. зображення. Немає потрібної об'ємності звучання. У міру наближення віддалені предмети набувають о.

Великий тлумачний словник
Об'ємистий, -ая, -ое; -міст, -а, -про. Розм.
Великий за обсягом, величині. О. портфель. О-ая рукопис. О-ая миска. О-ая пачка газет. <Об'ємистий, -и; ж.
4,6(1 оценок)
Ответ:
tank243188
tank243188
23.04.2022
Привіт, галю! -привіт, петрику! -мені мама сказала, що у нас будуть нові предмети в школі, це правда? -так, це правда, я щаслива з цього приводу, тому, що це цікаві уроки! -так? а які це? -замість музики і образотворчого мистецтва у нас у 8 класі буде мистецтво. там ми будемо читати, малювати і писати! -ого, цікаво-цікаво! а хто буде вчити нас мистецтва? -вчитель олег михайлович, він також новий вчитель у нашій школі, він дуже цікавий та веселий. гарно все пояснює. -це є круто. надіюсь, я з ним порозуміюсь, і ми знайдемо спільну думку. а які іще нові уроки у нас будуть? - фізика, хімія. але їх ми будемо вивчати ще в 7 класі! їх у нас буде вчити ірина миколаївна і віра петрівна. -круто, я люблю цих вчителів! -я теж їх люблю. а замість природознавства у нас буде ія. -цікаво. -ага. думаю нам цей предмет сподобається.саме цікавіше я скажу зараз. у нас поділиться на два предмети: на ію і . -ухти, а чому? -у ії ми будемо вчити різні і фігури, з аглебри, будемо розв‘язувати і і приклади. -з нетерпінням чекаю, щоб піти в школу, і вчити ці нові та захоплюючі предмети. до зустрічі, галинко! -до зустрічі, петрику!
4,8(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ