М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте групи прислівників і визначте, від якої частини мови утворилась кожна з них. 1.тепло, давно, невгамовно, спокійно, надійно, по-вовчи, справа. 2.угорі, навіки, всередині, додому, урозтіч, напереріз. 3.утрьох, надвоє, заодно, спершу, вдруге. 4.ніяк, десь. декуди, анітрохи, будь-коли, казна-де. випішіть з кожної групи по одному слову й доберіть до них твірне

👇
Ответ:
FiZik11111032
FiZik11111032
29.10.2021
1. Від прикметника: тепло - теплий
2. Від іменника й прийменника: угорі - у + гора
3. Від числівника й прийменника: вдруге - в + другий
4. Від займенника й частки: будь-коли - будь + коли
4,5(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
adashevanastya
adashevanastya
29.10.2021
Є в мене улюблена іграшка. Це тигреня. Його подарувала мені моя подруга на день народження. Тигреня це незвичайне — воно біле! Усе інше, як у справжнього тигреняти, лише шкурка — біла. Носик рожевий із чорними цятками, вуса також білі, а оченята чорні і якісь наче трохи сумні. Мордочка в тигреняти поцяткована чорними плямочками. Вушка зовні чорні, а зсередини — біленькі, настовбурчені — мабуть, тигреня до чогось прислухається. Уся шкурка посмугована чорними смужками — справжній тигр, тільки уссурійський (це так моя мама сказала). Тигренятко прилягло і голову поклало на передню лапку. Воно наче запитує: Чи любитиме мене хто-небудь? Я дуже його люблю! Воно таке м'якеньке і лагідне. Коли вкладаюсь спати, обов'язково беру його до себе. Обніму його, притисну до грудей: "Моє гарненьке, добраніч!" — і навіть поцілую його в рожевий носик. Так разом і засинаємо. Я своє тигренятко ні на що не проміняю. Воно для мене найдорожче. 
перероби про ляльку
4,6(99 оценок)
Ответ:
Ди1218
Ди1218
29.10.2021
Небагато міст можна порівняти з музеями просто неба. Саме до них належить Львів, у чудових архітектурних ансамблях і пам’ятках якого втілена складна історична доля, пов’язана з багатовіковою боротьбою українського народу проти чужоземних пригноблювачів, відображений розвиток архітектури від древньоруських і готичних будівель XII-XIV століття, творів модерну й конструктивізму перших десятиліть XX століття до сучасних споруд. Сам план міста з вулицями, що радіально розходяться від середньовічного ядра, характерний для поселень, які складалися століттями.
4,5(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ