М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. какова роль в речи слов принятых в переносном смысле? примеры. 2. что общего между метафорой и сравнением? 3. почему метафору называют "образом образа"? 4. подберите афоризмы, построенные на использовании антонимов. 1. яка роль у мовленні слів ужитих у переному значенні? наведіть приклади. 2. що спольного між метафорою і порівнянням? 3. чому метафору називають "образом образу"? 4. доберіть афоризми, побудовані на використанні антонімів.

👇
Ответ:
danchikpozitiv
danchikpozitiv
01.01.2021
1. Переносн значення - це властиве слову значення
наприклад
Сокіл-хижий птах родини соколиних
2. Порівняння складається з 2 елементів: те, що порівнюється, і те, з чим порівнюється, а всонові мсетафори, як і в порівнянні, лежить зіставлення, але здійснюється інакше
4,8(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TS1311
TS1311
01.01.2021
1) Закінчення -и, -і:
два паростки;три роки; два артисти; три цапи; дві ялини; чотири щабелі; два автобуси; три стільці; три з половиною ящики; два рази; чотири оберемки; півтори зміни; три місяці; два острови; два з половиною вагони; два апельсини;
2) Закінчення -а, -я:
два ікла; перед першим січня; два вікна; два озера; з Восьмим березня; півтора огірка; чотири дерева; півтора апельсина; два товариша; півтора зошита; півтора дня;три рідна; два училища; перед першим грудня; два озера; півтора місяця.
Ключ. З перших букв іменником прочитаєте: ПРАЦЯ.
4,6(61 оценок)
Ответ:
Katerinkacat
Katerinkacat
01.01.2021
       2014 рік нагадав людству про найтрагічніші сторінки світової історії: 100 років від початку Першої світової війни, 75 років від початку Другої світової війни, а 28 жовтня відзначатимемо 70 років визволення України від німе­ць­ко-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні. Але ці дати болем відгукуються в серцях не лише українців, а й небайдужих людей у всьому світі, адже немає, мабуть, жодної родини, якої не торкнулися б ці війни. Звернімося ж до «сухих» цифр, за якими — не слід про це забувати — життя і покалічені долі людей. Загиблих і не народжених. Убитих, розстріляних, спалених у крематоріях, поранених, зраджених і покинутих напризволяще…
               Так, у конфлікті Першої світової війни брали участь 38 країн з населенням майже 1,5 млрд. людей. Втрати тільки збройних сил склали 10 млн. загиблих і понад 20 млн. поранених. У Другій світовій війні брали участь понад 72 країни (80% населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. До збройних сил було мобілізовано 110 млн. осіб у всьому світі. На фронтах загинуло, за різними підрахунками, від 50 до 65–67 млн. чоловік, 95 млн. було поранено або покалічено. Близько половини загиблих становило мирне населення. Матеріальні витрати складали 4 трлн. дол. Тому немає сумнівів, що про криваві сторінки історії особливо важливо знати молодому поколінню європейців.
Сім мільйонів українців віддали своє життя за свободу й незалежність країни. Хіба про це можна забути?! Не можемо ми зганьбити пам’яті наших дідів, прадідів. У кожній родині зберігаються вицвілі від часу фотографії, пожовклі листи, надіслані з фронту, похоронки на тих, хто ціною власного життя рятував життя мільйонам. … І захистили рідну землю. Витримали найжахливіші випробування 1418 днів і ночей страшної війни, яка забирала найкращих, найблагородніших, найулюбленіших батьків, братів, сестер, дочок і синів. І сьогодні, коли Україна і весь світ балансують на межі миру і нової жахливої війни, події минулого століття стають тим уроком, який повинен до отямитися людству і зупинити можливу трагедію.        Людство повинно пам’ятати тих, хто захистив майбутні покоління ціною найбільшою, найдорожчою – ціною власного життя. Кожен із нас повинен відчути відповідальність не тільки за себе, а й за всю планету. Лише тоді людство матиме майбутнє.
4,6(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ