За грощі можеш багато чого купити, але не все. Це треба розумити. Тому що ти не зможеш купити здоров'я, справжніх друзів. Ти ніколи не знають коли щось піде не так. Тому треба берегти свої духовні цінності. Нажаль не всі це розуміють.
Проблема у тому, що зараз людей не хвилює те, що вони вбивають зовнішній світ, але його не можливо буде потім купити. Треба розуміти, що гроші це не головне. И що вони не завжди можуть до
Люди повинні зрозуміти, що вони не зможуть купити близкіх, сім'ю та так далі.
План:
1. За грощі не можеш купити все
2. Треба берегти те, що ти маєш
Надеюсь, что нормально
До сполучників належать і, та, й, але, а тощо.
Сполучники зв'язують слова (батько й мати), словосполуки (довгі вулиці та високі кам'яниці), сурядні речення (Учитель читає, а учні слухають) та складники складнопідрядних речень (Як учитель читає, учні слухають). Залежно від синтаксичної функції сполучники поділяються на сурядні (і (й), та, та й, а, але, або, чи, прикладкове як) та підрядні (коли, що, як би, наскільки, хоч, мов, наче, часове й порівняльне як).
За походженням сполучники поділяються на первісні, що морфологічною будовою не пов'язані з іншими частинами мови (і, а, чи, та), і на похідні від інших частин мови (щоб, якби, проте, буцімто). Інтонація речення може рекомпенсувати відсутність сполучника (Якщо підеш направо, загризе тебе вовк: Підеш направо, загризе тебе вовк), явище часте у розмовній та художній мові. У давнішій літературній мові, як і в народній, деякі сполучники виступають синкретично, в різноманітних синтаксичних функціях (наприклад, що в значенні бо, коли тощо).
Сполучники досліджували В. Сімович, Ф. Медведев, М. Вихристюк, А. Кващук, М. Каранська, А. Грищенко, Л. Кадомцева та інші дослідники.