М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ogurhik
ogurhik
14.01.2021 15:16 •  Українська мова

терміново треба! зробіть словотвірний розбір цих слів: 1. прибережні 2. привокзальних 3. чорнобривців 4. блакить 5. шепіт 6. прихильність

👇
Ответ:
dudich97
dudich97
14.01.2021
1. Прибережні - при березі (префіксально-суфіксальний)
2. Привокзальні - при вокзалі (преф.-суф.)
3. Чорнобривці - чорні брови (скл. основ)
4,5(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RedGirl12
RedGirl12
14.01.2021
Кожного року прилітає в наш край на своїх різнобарвних крилах осінь – чарівниця. Візьме вона чарівний пензлик у руку, проведе ним разочок по однотонних зелених листочках, і вмить заграють вони різними кольорами! Жовтий, червоний, помаранчевий, багряний, золотий! Навіть вогняний! Коли я восени  проходжуюсь поміж дерев, в мене створюється враження, немов би я потрапив у якусь різнобарвну картинку з дитячої розмальовки. Недивно що цю чарівну пору року так часто зображують художники на своїх картинах. От і український художник Федір Федорович Манайло не втримався, та й написав картину  «Золота осінь». Аби назавжди залишити нащадкам неповторний витвір природи.     На картині зображений ліс, до частини якого вже встигла доторкнутися могутня чарівниця. Але більшість дерев ще зелені. Судячи з цього, можна впевнено сказати, що на картині зображена рання осінь. Дивлячись на полотно, в мене виникає відчуття спокою і затишку. Скоріш за все, це через кольори цієї картини. На полотні переважають барви теплих тонів. На передньому плані картини можна побачити декілька білокорих берізок, які схилившись одна до одної, перешіптуються про щось цікаве. Поруч із ними визирають багряні гілочки кущів, що підслуховують розмову берізок. Трохи правіше тече кудись тиха ріка – мрійниця. А сонні береги, що її оточують, вже вкрилися пожовклою травою та золотим листям. На задньому плані видніються сільські хатинки. Мабуть, це село сховалося у лісі, серед могутніх дубів, що височіють трохи далі. І лише його краєчок наважився визирнути з під свого надійного укриття. А за могутніми дубами, що ховають під собою село, височіють величезні карпатські гори, які напевно захищають це чудове місце від холодних північних вітрів. У верхній частині картини ми бачимо світло-синьо-сіре небо. З якого ледве зривається дрібний осінній дощик. Сама по собі картина спокійна, але в той же час вона рясніє життєрадісними світлими барвами.     Дивлячись на картину "Золота осінь", глядач мимоволі проймається глибоким почуттям любові до рідної природи, що дарує нам незабутні хвилини високої насолоди прекрасним.
4,6(11 оценок)
Ответ:
infourazyukp092y0
infourazyukp092y0
14.01.2021
Слово - ІІ відміна
Парламент - ІІ відміна
Батьківщина - І відміна
дитя - 4 відміна
торгівля -  І відміна
батько ІІ відміна,
Ілля - І відміна , староста - І відміна, суддя - І відміна, тиша - І відміна, мати - ІІІ відміна, Дніпро - ІІ відміна, буря - І відміна, основа- І відміна, штраф - ІІ відміна;  поле - ІІ відміна, станція - І відміна, комар - ІІ відміна, Дігтяр - ІІ відміна , Дмитро - ІІ відміна, дівча - 4 відміна, юнь - ІІІ відміна, нехворощ - ІІІ відміна, дочка - І відміна, диспут - ІІ відміна, болото - ІІ відміна, житнище - ІІ відміна, тисяча - І відміна, кобзар- ІІ відміна розвідка - І відміна, місяць - ІІ відміна, площа - І відміна, армія- І відміна війна - І відміна, реєстрація, хабар, стаття, ескадрилья, рілля, ніч, душа, лихо, море, колесо, морока, кущ, - ІІ відміна голова, бюлетень - ІІ відміна, шофер, сирота, Ігор, експозиція, Василь - ІІ відміна, Марія, гривня, сироватка- І відміна, зустріч, базіка, хлоп’я, скляр, прірва, дільниця, любов.
4,7(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ