М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
disimasai
disimasai
01.05.2023 11:26 •  Українська мова

Українське прислів'я говорить твір у форматі зно

👇
Ответ:
839010
839010
01.05.2023
Навіщо тобі репутація кішки, яка «гуляє сама по собі»? Шевченко у творі «Марія» розповів про байдужість батьків до долі доньки і свого сина, бо чоловік відмовився від них.Наталка з повісті «Наталка Полтавка» Коцюбинського.Ця дівчина заради спокою матері майже погодилась стати жінкою возного, бо мамка хотіла померти щасливою від того, що й Наталка має багатого чоловіка, в них є маленькі діти і вони живуть у злагоді один з одним.Я клянуся, що буду допомагати усім людям і ви теж прислухаєтесь до моєго рішення.Молодь сидить на пасажирських місцях, а пристаркуваті люди, жінки, інваліди стоять на двох ногах.Добро настигне нас…Як в тебе буде така дурна репутація з крайньої хати, то ти вже не зможеш вирішувати проблеми.Але все ж таки тяжка доля сказилась на його поведінці…В кожній людині є два вовки: один – це добро, а другий – це зло.І завжди між ними відбувається боротьба, і перемагає той вовк, якого ти підкормлюєш.Маруся Чурай сиділа з розбитим серцем і зламаною душею. …круговоріт добра в природі…Як сказав Шекспір, «Людина роджена для любові». Без неї людина засихає. Хотіла би доповнити: «Засихає і вже не може розпустити свою квітку, у людині даже на схилі не ским бути поговорити.Тож нехай нарешті наша хата з’їде з того байдужого краю і наше добро зробить нас щасливими.Мій погляд на цю проблему встає глобальним чином.Душа не зможе відчувати добро і почне старіти та опорожнюватися, поки людина перестане жити, а почне існувати – їсти, роботати та спати.Чоловік має захищати та забезпечувати честь своєї родини.Україна має друге місце з корупції лише тому, що дала хабара, щоб не опинитися на першому.Треба мати мозок на плечах…Усе залежить у цій хаті від тебе самого: хочеш – станеш Будьоним, а хочеш – його коником.Я бачив один невеликий соціальний тест, у якому брала участь одна жінка і один багатоповерховий дім.Сто разів до забудуть, один раз відмовиш – запам’ятають.Навіть якщо у мене буде низький бал по ЗНО, пам’ятайте, що я не роблю помилок, як ваш Янукович: «У Київі вже встановлюють новорічну їлку»У творі «Лісова пісня» між Мавкою і Оверком загорілись почуття. Оверко зажигав з Мавкою!Можливо, таких хатоскраїв є дуже багато…Я написав вам повний брєд.Поглянемо на це творчим поглядом.

 


4,4(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
superrobbot2000
superrobbot2000
01.05.2023

Для виділення прямої мови вживаємо тире або лапки

Объяснение:

Коли пряму мову починаємо з абзацу ,то перед початком її ставимо тире ,а в кінці,як звичайно крапку ,знак питання ,знак оклику або три крапки -залежно від характеру речення

приклад:

-Ну,скажи ,Сашку,коли вже настане літо?

-Не знаю ,Ольго,-щиро зітхнув хлопець .-Не знаю ,хто б тебе зміг не любити отаку!

2 Коли пряму мову оформлюємо без абзацу ,то перед початком її ставимо відкриті лапки , а в кінці -вілповідний до характеру речення розділовий знак і закриті лапки .

приклад :

У цей час я побачила далеко машину і стала показувати в інший бік :"Дивіться , Дивіться !Хтось їде!"

Речення ,що вказує ,кому належить пряма мова ("слова автора") ,може :

а) стояти перед прямою мовою ;тоді після слів автора ставимо двокрапку .

приклад :

Гість каже :" у вас дуже смачний борщ"

б) стояти після прямої мови ; у цьому разі після прямої мови ставимо або знак оклику або знак питання ,або три крапки -залежно від характеру речення

Після відповідного розділового знака перед словами автора ставимо тире.

приклад :

-Тату!татку!-упізнали діти

-Краще до екзамену готуйтеся,а не байдикуйте ! -сказав вчитель історії

4,7(62 оценок)
Ответ:
newaktau
newaktau
01.05.2023
1.Різниця між складним і простим полягає у наступному
У простому реченні міститься одна граматична основа, виражена підметом і присудком або одним з цих членів. У складному реченні виділяють дві або декілька граматичних основ.Між частинами складного речення встановлюється безсполучникового, сочінітельная або підрядний зв'язок. У простому пов'язані не частини пропозиції, а його члени б зв'язку - узгодження, управління або примикання.За складом граматичної основи тільки просте речення може бути односкладних або двоскладного. У складних реченнях така класифікація відсутня.
4,4(55 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ