М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Правильно розставлені розділові знаки в реченні а незабаром він помітив у землі малюсіньку ямку, сховану в густій траві і в ній затишне гніздечко, вимощене з трав'яних стебел і м'яко встелене на дні пружинистим кінським волосом.{григорій тютюнник) б. сизуватий колос, затиснутий з двох боків списами остюків перегойдує на тонких білих ниточках жовто-зелені палички квіту. (м. стельмах) в укріплення складалось з кількох рядів, зсунутих і скріплених між собою, возів. (а. кащенко) г одним стрибком добриня блискавично метнувся до янки і, притиснувши дівчину до грудей, затулив її собою. (б. малик) д янка провела поглядом по сірих колодах, і важко зітхнувши, опустивши плечі, пішла назад, до братів. (б. малик)

👇
Ответ:
dianos2002
dianos2002
03.06.2023
А) Незабаром він помітив...
4,4(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
happyga
happyga
03.06.2023

Усім відомо, що загартовування — один з ефективних в зберегти здоров’я. Останнім часом населення буквально переслідують різні простудні захворювання, з якими імунна система людини змушена вести постійну боротьбу.

Це пов’язано з потеплінням клімату, що сприятливо для розмноження вірусів, алергенними продуктами харчування, вживанням великої кількості всіляких ліків, до яких миттєво пристосовуються віруси. Можна по-різному зміцнити своє здоров’я, тому розглянемо в загартовування організму.

1. Одним з найпоширеніших вважається загартовування людини повітрям, або прийом повітряних ванн. Перебуваючи в лісовому масиві або парку в літню пору року, організм через легені і шкіру насичується особливими кисневими частками аероіонами, активними речовинами, які виділяються рослинами. Взимку в морозному повітрі щільність кисню більша, він практично вільний від мікробів, тому значно посилюється згорання холестерину, що надзвичайно корисно для людей, які страждають серцево-судинними захворюваннями.

2. Більш досконалим методом є загартовування людини повітряним потоком, для чого використовують побутові вентилятори, за до яких застосовуються слабкі холодні навантаження. Діючи на задню і передню поверхні тіла поперемінно, прохолодний повітряний потік створює штучне охолодження вітром, загартовує організм, запобігає розвитку простудних захворювань.

3. Наступний необхідний б збереження здоров’я — загартовування сонцем. Ультрафіолетові промені виключно покращують обмін речовин, підвищують тонус центральної нервової системи, згубно діють на хвороботворні мікроби, заряджають людину енергією, бадьорістю. Сонце — основне джерело енергії життєдіяльності всіх організмів на Землі.

4. Прекрасна процедура — ходіння босоніж, яка надзвичайно корисна дорослим і дітям. При цьому загартовування чудово тренуються судини, розташовані під шкірою стоп, зменшується пітливість ніг, зникають мозолі, попрілості. Одним словом, ходіння босоніж — відмінний пілінг для ніг.

5. Черговим загартовування організму людини можна назвати катання на лижах і ковзанах. Такі спортивні заняття одночасно поєднують загартовування сонцем, повітрям і рухом. При цьому підвищується опірність організму до простудних захворювань, поліпшується функція дихальної системи, опорно-рухового апарату, розвивається координація рухів.

6. Цілющі властивості води відомі з давніх часів. Загартовування водою дає більш сильний ефект у порівнянні з загартовуванням повітрям, тому що поєднує охолодження, нагрівання і механічну дія. Водне загартовування слід починати з обтирань змоченим рушником або губкою, тільки потім переходити до обливання, збільшуючи холодне навантаження. Прийняття контрастного душу також вважається процедурою обливання.

7. Виключно ефективний вплив на організм людини надає загартовування морськими купаннями. Плавання в морській воді, що поєднує масаж морським вітром, забезпечує міцну психічну і фізичну підготовку. Саме тому більшість населення нашої країни влітку прямує до моря.

8. Екстремальним загартовування можна назвати заняття зимовим плаванням або моржуванням. Враховуючи найсильніший ефект переохолодження, займатися плаванням в ополонці необхідно обережно і тільки підготовленим людям. Хоча це вважається вищою формою загартовування, що сприяє посиленню роботи всіх систем організму завдяки максимальному процесу терморегуляції.

9. Природною гормонотерапією, яка підвищує опірність організму до простудних захворювань, є загартовування снігом. Особливо корисна така процедура після відвідин лазні, при цьому ефективно активуються ендокринні процеси.

10. Нарешті, справжнім джерелом здоров’я і бадьорості духу вважається використання високих температур, або загартовування паровими лазнями. При відвідуванні парної посилюється кровопостачання, починають активно функціонувати потові і сальні залози, шкіра виключно очищається від жиру, відмерлих клітин. Парові лазні знімають душевну втому, натруджене тіло прекрасно відпочиває.

4,6(45 оценок)
Ответ:
дизззи
дизззи
03.06.2023
1. Ці квіти, за легендою, можуть розмовляти із зірками. (айстри)
2. Швейцарець Жорж Деместрель у 1956 р. винайшов застібку „липучку". Яка рослини була прообразом цього винаходу?(Реп'ях)
3. З якої рослини роблять манну крупу? (Пшениця)
4. Серед французьких королів був і такий, чиє обличчя нагадувало французам певний фрукт. Так цього короля і прозвали. Про який фрукт ідеться? (Груша)
5. Судячи з назви, це іспанський народний музичний інструмент роблять із деревини саме цієї рослини. Назвіть інструмент і рослину. (кастаньєти, каштан)
6. У південноамериканських індіанців є легенда, яка розповідає про дівчину з довгими косами. Щоб врятувати своє плем'я від голоду, вона перетворилася на рослину. А на яку саме? (Кукурудза)
7. Цю рослину американські індіанці називали „слідом білої людини". (Подорожник)
8. Цю квітку назвали на честь французької жінки - математика. (Гортензія)
9. Цей англієць, удосконаливши мікроскоп, винайдений Антоні ван Левенгуков, довів, що рослина складається з клітин. Саме він запропонував термін „клітина" стосовно рослин. (Роберт Гук)
10.Спочатку цей літературний персонаж відвідав Квіткове місто, потім Сонячне і нарешті вирушив дуже далеко. (Незнайко)
11.Назва цієї квітки походить від слова „перлина".(Маргаритка)
12. Нам ніколи б не спало на думку прикрасити одяг квіткою саме цієї рослини, а от французька королева Марія-Антуанетта на прохання агронома Пармантьє зробила це. Про яку рослину йдеться?( Картопля)
13. За англійською легендою, святий Леонард три дні й три ночі бився з драконом і переміг його. А з пролитої крові виросли квіти, які англійці називають луговими ліліями. А як ми називаємо ці рослини?( Конвалії)
14 На прикладі цього овоча маленьких дітей переконували в перевагах колективної праці.(Ріпка)
15. Вважають, що назва цієї квітки походить від назви східного головного убору.(Тюльпан)
16. Від назви цих грибів походить слово „картопля". Між іншим, є й цукерки з такою назвою. Що це за гриби?(Трюфелі)
17.Увага! Перед вами пудра. А раніше найкращу, найтоншу пудру робили з рослини. Якої саме?(Рис)
18 У Лондоні щороку відбуваються виставки квітів. Одного разу, крім орхідей, тюльпанів та інших квітів, відвідувачі побачили лютики, волошки та інші подібні до них рослин. А як називалася ця частина виставки?(Бур'яни)
19  В Англії у XII ст. ця рослинна приправа була ціннішою за золото.(Перець)
20  Яка рослина викликала негативні емоції в українських парубків?(Гарбуз)
21  Цей фрукт пов'язують з відкриттям відомого закону фізики.(Яблуко)
22  Цю скромну квітку дарували на пам'ять частіше, ніж троянди. Німці називають її Vergibmeinniicht, англійці - forget me not. А як її називаємо ми?(Незабудка)
23 Що спільного мають дерево баобаб і підручник алгебри для 7-9-х класів?(Корінь)
24  За часів Монтесуми ці боби використовувалися як гроші.(Какао боби)
25 Це дерево було назване на честь англійського полководця, потім - на честь американського президента, а нині воно носить ім'я індійського вождя.(Секвоя)
P.S. Думаю кросворд намалюєте самі)
4,8(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ