М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Синтексичний розбір речення соняшники- мов кулі жовтого вогню, їхнім полум'ям просякнуто зараз повітря, вони повертають людські голови до себе й примушують думати про них.

👇
Ответ:
роман509
роман509
28.06.2022
Соняшники(підмет)-мов кулі(присудрк) жовтого(означення) вогню(додаток), їхнім(означення) полум'ям(додаток) просякнуто(присудок) зараз(обставина) повітря(підмет), вони(підмет) повертають(присудок) людські(означення) голови(додаток) до себе(обставина) й примушують(присудок) думати(присудок) про них(додаток)
4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
jixeli
jixeli
28.06.2022

В лісі є школа. В школі навчаються тварини. Всі гарно вчаться. Звірят навчає ведмідь. А птахів сова. Урок фізкультури  проводить заєць. Директор школи олень. Сьогодні в лісову школу завітав Дід Мороз і Снігуронька. Вони дали всім звірям подарунки, побажали, щоб вони гарно вчилися, слухали своїх батьків і вчителів. Потім вони полетіли. Всі були раді з зустрічі з Дідом Морозом і Снігуркою. Всі тварини розповіли своїм батькам про появлення таких персонажів у їхній школі. Ось так одного дня Дід Мороз і Снігуронька завітали в просту лісову школу і подарували тваринам подарунки.

 я не украинка 
4,6(34 оценок)
Ответ:
RRRR2221111
RRRR2221111
28.06.2022

Для того щоб створити щось красиве, треба нести красу в душі
Хата моя, біла хата
Традиційна українська хата, за визначенням багатьох іноземних мандрівників і дослідників, які свого часу побували на наших землях, являла цілком оригінальний витвір. Вона була самобутнім явищем в історії архітектури, високим зразком будівельних, мистецьких, етичних та естетичних конструкцій. Зводячи той чи інший тип житла, народні будівничі виробили цілу систему прийомів з використанням унікальних і пропорційних силуетів. Не випадково французький військовий інженер Г. Боплан, мандруючи в XVII ст. по Дніпру, захоплювався високим мистецтвом народного зодчества. Ще один іноземець, німецький географ Й.-Г. Коль на початку XIX ст. написав у своєму записникові, що українці живуть в охайних чистих оселях, які називають хатами і які начебто всміхаються. Ось таке враження лишилося в дослідника. Господині не задовольнялися тим, що (як і голландці) кожної суботи мили їх, а ще й раз на два тижні білили житло. Від того хати мали вельми чепурний вигляд, немовби свіжовибілене полотно. Які слова вживаються, коли йдеться про українську хату? Чепурна, біленька, мов квітка, привітна, гостинна тощо.
Ось така коротка історична довідка про українську хату.
У народі українська хата оспівана в піснях, оповита різними легендами та казковими переказами, опоетизована майстрами слова. Не лишились осторонь і художники, вони в багатьох своїх картинах намагалися ввести в композицію обов'язково хоча б елемент хати. І це надавало певного колориту й визначеності всьому полотнищу.
Хата була й буде символом добра й надії. Її незгасний вогник світитиметься теплом маминої любові, вірою в доброту, високу людяність і сподіваннями начисте небо над головою. Тільки люди, які мають красиву душу й добре серце можуть творити ці символи для нащадків.
Час минає, змінюється архітектура будівель, хат стає все менше по Україні, натомість з'являються котеджі. Та як би ми не називали сучасні будинки, суть хати не зміниться — це той берег, до якого легко причалювати, це той момент у житті кожного, коли хочеться, переступивши поріг житла, вклонитися батькам, пращурам, власне, історії свого роду.

4,8(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ