М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NurGangsta
NurGangsta
27.03.2022 10:25 •  Українська мова

Написати твір в публіцистичному стилі з використанням звернень і встравних слів. "гармонія людини і природи як велика духовна цінність.

👇
Ответ:
almikhaylova
almikhaylova
27.03.2022
З самого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. Клімат, рельєф, оточення - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. Природа таким чином впливала на  становлення національного характеру. 
У житті трапляється так, що природа дає нам дуже цінні уроки виживання і боротьби зі стихією. Людина вже давно віддалився від природи, і перетинається з нею лише маленькими уривками, у вигляді домашніх тварин або рослин. Вчені давно зрозуміли, що природа – це головне джерело здоров'я, життя, і історії походження людини. Дружить з природою дуже важливо і корисно, тому що лише вона, при грамотному погляді на неї, здатна навчити як жити так, щоб залишатися якомога довше здоровим і молодим. 
Справа в тому, що людина постійно витрачає ресурси планети, які рік від року виснажуються все сильніше і сильніше. Багато лісу зазнали вирубці з-за того, що людина освоїв деревину як матеріал для виготовлення багатьох речей, багато болота осушились, з-за того, що людина прагнув их засіяти культурами, щоб прокормить себе самого. Деякі тварини були приручені, а деякі і зовсім прижилися настільки, що фактично вже є членами сімей, як коти чи собаки
4,8(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ALEXGEEK
ALEXGEEK
27.03.2022

1. Мій (означення)

брат (підмет)

навчається (присудок)

у третьому ( означення)

класі (додаток) .

2. (Тарас Шевченко) (підмет)

народився (присудок)

(тисяча вісімсот чотирнадцятого року) (обставина) .

3. На фініші ( обставина)

наш ( означення)

спортсмен (підмет)

(був п'ятим) (присудок) .

4. (Два ведмеді) ( підмет)

зустрілися ( присудок)

в одному (означення)

лісі ( додаток) .

5. Одна (означення)

ластівка (підмет)

погоди ( додаток)

не робить ( присудок) .

6. Один ( підмет)

у полі (обставина)

не воїн ( присудок) .

4,4(78 оценок)
Ответ:
Алинка1984
Алинка1984
27.03.2022

Чому потрібно вивчати іноземну мову:

Знання декількох мов, крім своєї рідної, вважаю за необхідне. І чим більше людина знає мов, тим більше в неї можливостей. Деякі люди вивчають мови тому, що їм потрібно це для роботи, інші подорожують за кордоном. Усі, хто знають багато іноземних мов, можуть розмовляти з людьми з інших країн, читати твори закордонних авторів, що робить ширшим світогляд.

У наші дні іноземні мови відіграють велику роль: ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами і народами.

З усіх світових мов я виділяю англійську. Вона стала найважливішою мовою світу, мовою політичних, наукових і торговельних відносин. Це мова комп'ютерних технологій. Багато наукової літератури написано англійською мовою. Кожному кваліфікованому фахівцю потрібно знати цю мову.

Вивчення іноземних мов — нелегка справа. Це тривалий процес, який вимагає багато часу і зусиль.

Але я хочу сказати ще й про інше.

Чи треба знати мову того середовища, у якому ти живеш? Чи потрібна росіянину українська мова, якщо він живе в Україні (і зовсім не тому, що українська мова — державна), українцю і росіянину, що живуть, скажімо, в Узбекистані, Латвії або Молдови, узбецька, латиська або молдавська? Я вважаю: безумовно, неодмінно.

Це й повага до народу, поруч з яким живеш, і просто життєва необхідність. Усяка мова цікава. Знання декількох мов дає можливість краще зрозуміти себе і навколишній світ.

4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ