М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Katuhaazaza
Katuhaazaza
25.07.2022 19:16 •  Українська мова

Відредагуйте словосполучення заплановані міроприємства

👇
Ответ:
rfrfirb2016oy0uz3
rfrfirb2016oy0uz3
25.07.2022

Заплановані заходи.

4,6(64 оценок)
Ответ:
dashvali
dashvali
25.07.2022

заплановані підприємства

4,7(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kajaiuw
kajaiuw
25.07.2022
Весняні канікули тривали близько 8 днів , з кінця березня до 1 квітня. Весь цей час я в основному був удома : грався в комп'ютер і вчив уроки. Але було й припровадження часу цікавіша. Так, 25 березня ми з класом ходили в театр (на вул. Баранова) на виставу " Заміжня наречена " . Незважаючи на те , що від класу була всього одна третина , вдалося все ж скласти компанію і " душевно " посидіти. Зате після цього походу я майже нікуди з дому не виходив. Був пару днів у бабусі з дідусем , але й там грався в комп'ютер і вчив уроки. Так би канікули і пройшли , однак в передостанній день ми з другом вирушили гуляти і 4 години грали в хокей. А після цього , 31 числа , я захворів. Тому початок чверті відбулося без мене. А вийшов я по закінченні вихідних , тобто 4 квітня.   Мені сподобалися весняні канікули , які тривали для мене 12 днів . " Душевно " відпочив .
4,7(36 оценок)
Ответ:
agapova2007
agapova2007
25.07.2022

Объяснение:

Шкільна освіта зосереджена на оволодінні гуманітарними й точними науками. На уроках дитина може дізнатись багато нового. Однак про те, як треба вчитись, як підвищувати ефективність навчання і зробити так, щоб усе було простіше й цікавіше, більш запам'ятовувалось і надовго зберігалось у пам'яті, швидше за все, дитина так і не дізнається. Принаймні не у школі.

Тому варто показати дитині, що велике значення має те, коли вчитись, в яких умовах, що навчання під акомпанемент телевізора або гучної музики не буде ефективним і що перерви у вивченні нової інформації не менш важливі, ніж час підвищеної концентрації уваги. Але, як показує досвід, найбільш типова стратегія навчання полягає в багаторазовому читанні тексту, спробах запам'ятати його «слово у слово» без глибокого розуміння змісту, у вивченні великої кількості матеріалу за один раз, відсутності повторень і недостатній кількість сну – і це всього лише частина найтиповіших помилок.

То ж як, власне, має виглядати ефективне навчання?

По-перше, необхідно пояснити дитині, що навчання не є процесом відтворення, в якому мова йде тільки про те, щоби «вгризатись» у заданий матеріал. Як показують численні дослідження, чим більше ми вкладаємо у вивчення своєї уяви, чим більше почуттів та емоцій залучається до процесу запам'ятовування, тим ефективніше буде навчання. Участь у процесі навчання уяви призводить до того, що розум запам'ятовує інформацію у двох «кодах» – вербальному й візуальному (образному), що значно підвищує ймовірність запам'ятовування.

Як довів невролог Манфред Спітцер у своїй книзі «Як мозок учиться», надзвичайно важливим питанням є включення у процес навчання емоцій, що суперечить стереотипному поділу на інтелект та емоції і свідчить про їх синергію у процесі пізнання. «Найбільш тривало й міцно зберігається в пам'яті та інформація, яка була отримана в позитивному емоційному контексті», – стверджує вчений. У процесі запам'ятовування дуже корисним інструментом також є так званий ефект «стосовно мене». Він полягає в тому, що легкість запам'ятовування, а також міцність знань тим більше, чим більше засвоюваний матеріал стосується безпосередньо нас самих і нашого досвіду.

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ