М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Amalia1337
Amalia1337
29.05.2023 19:12 •  Українська мова

Моя мати готує дуже смачно. над борщем вона начебто ворожить! дуже рано встає і починає готувати: чистить, промиває буряки, ріже їх тоненькими смужками. нарізає картоплю та капусту. добавляє різні овочі в горщик, а до них і помідора додає, і петрушки, і цибулю, і солодкого перцю стручок, і лаврове листя. м'ясо мама у борщ кладе таке, щоб з мозковою кісткою було. ех, який же ж у неї смачний виходить борщ! доки обіду дочекаєшся, можеш язика проковтнути. 

а ще мама любить варити  капусняки різні — з грибами, з кашею, та різні юшки, особливо з риби. тато ходить та приносить йоржів та окунів, яких потім чистить сам на тертушці. мама заливає рибу водою та заправляє необхідними спеціями. готує вона і юшку з грибними вушками. цю юшку її навчила варити баба килина — жила ж вона тоді біля лісу, тому завжди гриби були - і маслюки, і підберезники, і рижики. 

коли матері захочеться зробити для всіх щось дуже смачне, вона готує качку. начинить її обтертими яблуками, зашиє, покладе на сковороду - та смажить, поливаючи смальцем качиним.

коли мама готує качку, в хаті цілий день тоді пахне розімлілими яблуками, і батько ходить дуже добрий і начебто усміхається - та не на обличчі ця усмішка, а якби зсередини посміхається тато. звичайно, перш ніж їсти качку, ми на неї добре надивимося, натішимося, намилуємося, а потім уже їмо, смакуючи кожен шматочок та обсмоктуючи не тільки качині кісточки, а й навіть свої пальці. 

дуже короткий переказ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
боня51
боня51
29.05.2023

ответ: Адаптер-електромагнітний прилад для відтворення звукозапису з пластинок за до підсилювача і гучномовця; звукознімач. Байт-одиниця вимірювання обсягу цифрової інформації. Браузер- оглядач, програма перегляду. Драйвер-

комп'ютерна програма, за до якої інші програми отримують доступ до апаратного забезпечення.

Домен- область; одиниця структури. Интерфейс-

«Спільний кордон» між окремими системами, через яку вони взаємодіють; сукупність засобів і правил, що забезпечують взаємодію окремих систем.  

Кешування сайту - при відвідуванні веб-сторінки, браузер може зберегти дані на комп'ютері, щоб потім їх не викачувати вдруге.

Кешування файлу - процес читання / запису в спеціально відведеній пам'яті диска. Таким чином, під час запису дані відправляються з оперативної пам'яті в системний кеш файлу, а потім на сам диск.

Кластер-об'єднання кількох однорідних елементів, яке може розглядатися як самостійна одиниця, що володіє певними властивостями.

Колонтитул-Заголовки дані (назва твору, частини, глави і т. П.), Що поміщаються над текстом кожної сторінки.

Макрос-це символьне ім'я в шаблонах, заменяемое при обробці препроцесором на послідовність символів, наприклад: фрагмент html-сторінки в веб-сторінках, або одне слово зі словника синонімів в сінонімізаторах.

Модем-

пристрій, що застосовується в системах зв'язку для фізичного сполучення інформаційного сигналу з середовищем його поширення, де він не може існувати без адаптації

Пиксель-це найменший елемент зображення

Провайдер-Спеціалізована компанія або фірма, що забезпечує доступ до інформаційних мережних служб

Файл-

Спеціально організована структура даних, розпізнавана комп'ютером як єдине ціле.

Фрейм-в найзагальнішому випадку дане слово позначає структуру, яка містить деяку інформацію

Хост-компьютер-це певний комп'ютер або сервер, підключений до локальної або глобальної мережі

Объяснение:

4,4(88 оценок)
Ответ:
moon137
moon137
29.05.2023

Поразка - це наука, ніяка перемога так не вчить

Зробіть висновок, користуйтеся планом.

Перш ніж світ дізнався про культову письменницю Джоан Роулінг, їй відмовило безліч видавництв. Така ж історія повторювалася з багатьма авторами бестселерів, кіноакторами, музикантами, бізнесменами. І лише ті, які знайшли в собі сили йти до мрії крізь всі перешкоди, стали світовими легендами.

Пам'ятайте про те, що помилки трапляються, а не помиляється тільки той, хто не діє. Як би не склалася ситуація, в ваших силах обернути її собі на благо. Зрештою, помилка - це всього лиш черговий б, який не працює.

Приклади

1

Головний герой повісті "Біле ікло" Джека Лондона - дикий звір, який бився на рингу, розважаючи людей. Біле Ікло – а саме так і звали вовка, був відважним і нещадним воїном, сильним, жорстоким і спритним. У нього були великі, міцні і гострі ікла, навички боротьби і виживання. Крім того, він був набагато розумніший за всіх собак. Але одного разу він все ж таки програє, і мало не помре.

Але він виживе, поступово він звикне до нового хазяїна і буде щасливим.

2

Головний герой оповідання "Запах думки" Роберта Шеклі залишився без корабля, без їжі, без зброї, без зв'язку; зустрівся з новим видом «вистежування» здобичі (за до телепатії); опинився на крок від загибелі. Розраховував лише на себе, на свій розум; не розгубився, не впав у відчай, став гати, напружено думати, аналізувати, шукати вихід.

3

Швейцарський тенісист Роджер Федерер не зациклюється на поразках і рухається тільки вперед. Так він впорався з поразкою у вирішальному матчі Вімблдону. Нагадаю, Роджер мав подвійний матчбол в п'ятому сеті фінальної зустрічі з Новаком Джоковичем, однак програв чотири розіграши поспіль. Згодом на вирішальному тай-брейку швейцарець програв і титул.

"Як я справляюся з такими речами забуваю про них і йду вперед. Я завжди намагаюся підтримувати свій максимальний рівень тенісу - це головне."

Якщо ви програєте, це, звичайно, неприємно. Але це не підстава на роки занурюватися в депресію і в стан «вічно скривдженої» людини, у якої колись не виправдалися очікування. Уявіть собі, що футболісти або хокеїсти після кожного програшу були у депресії. Яким би був наш спорт? А він не такий. Сьогодні програли, завтра - виграємо. І все, підстав для переживань немає.

Але поразка загартовує людину, робить її стійкішою.

Уявімо, що відчувала у момент програшу кандидат на посаду президента США, Гілларі Клінтон. У 68 років вона, яка не приховує проблем зі здоров'ям, проводить виснажливу передвиборчу кампанію. До останньої хвилини вона вірить, що перемога в кишені, і в день виборів уже хвалиться купленим шампанським, яким збирається відзначити тріумф. І тут з-під самого носа відводять те, до чого вона йшла все життя.

Хілларі Клінтон стала першою жінкою-кандидатом, висунутою на посаду президента великою політичною партією. Незважаючи на здобуття більшої кількості голосів на всенародних виборах, Клінтон програла за кількістю виборників супернику від Республіканської партії Дональду Трампу.

Термін «поразка» говорить про те, що ви брали участь в боротьбі і не перемогли. Так буває. А далі все залежить від того, як ви оцінили ситуацію, що склалася.

Объяснение:

держи

4,7(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ