М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перекладіть текст українською мовою: наличие молекул воды во влажном материале также смещает частотную дисперсию параметров до области низких частот в сравнении с дисперсийными изменениями сухих материалов и веществ. на этой основе стороятся диэлькометрические частотные влагомеры твердых, сыпучих и редких материалов. частотная дисперсия того или иного параметра индивидуальна для каждого вещества. поэтому за изменением дисперсийных особенностей контролирующего объекта можно определить также технологические параметры многокомпонентных материалов и сред без разрушения образца или пробы. при исследовании в широком диапазоне частот сложных материалов(композиционных, шарованных, армированных и т. д.)открывается возможность по форме ачх и фчх прогнозировать -механические и другие характеристики.

👇
Ответ:
moon551
moon551
22.12.2020

Наявність молекул води у вологому матеріалі також зміщує частотну дисперсію електрофізичних параметрів до області низьких частот в порівнянні з дісперсійнимі змінами сухих матеріалів і речовин. На цій основі стороя діелькометричні частотні вологоміри твердих, сипучих і рідких матеріалів. Частотна дисперсія того чи іншого електрофізичного параметра індивідуальна для кожної речовини. Тому за зміною дісперсійних особливостей контролюючого об'єкта можна визначити також технологічні параметри багатокомпонентних матеріалів і середовищ без руйнування зразка або проби. При дослідженні в широкому діапазоні частот складних матеріалів (композиційних, шарованних, армованих і т. д.) Відкривається можливість за формою АЧХ і ФЧХ прогнозувати фізико-механічні та інші характеристики.

4,7(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nqva
Nqva
22.12.2020
Кожен день ми ставимо перед собою якісь цілі, та намагаємося їх досягти. Ось вчора я сказав собі, що буду ходити на тренування до басейну 3 рази на тиждень, а раніше, що обов’язково запишуся на заняття по фортепіано. Ще я хочу мати ів з математики та навчитися кататися на ковзанах. Але як кажуть у народі «Хотіти не шкідливо!» .
Як часто ми не досягаємо цілей, які ставимо перед собою? І що ж нам заважає їх досягати? Невпевненість у собі, лінь, слабка сила волі, характер, навколишні обставини?
Насправді, існує багато різних причин, але найчастіше ми використовуємо їх скоріш для своїх же відговірок перед самими собою, а не для аналізування ситуації. Тому пропоную розглянути декілька практичних порад, які чітко кажуть, що потрібно робити.
Перед собою потрібно ставити цілі, які ти можеш реально досягти, тобто ти сам віриш в те, що ти це зробиш, бо знаєш, що саме потрібно зробити. Наприклад, сказати собі: «Сьогодні я відпрацюю пенальті, а завтра попрацюю над грою в пас та прискоренням» – це набагато більше для досягнення цілі, ніж просто сказати «Я хочу добре грати у футбол» .
Тим паче реалістичних та конкретних цілей легше дотримуватися, тому що ти бачиш рамки свого завдання і можеш точно відповісти на питання: «Чи зробив я сьогодні все для того, щоб наблизитися до своєї мети? »
Для результату потрібен час. Для того щоб відчути якісь зміни потрібен час. Можливо це займе кілька місяців, а може і більше. Це тому що нашому мозку потрібен час для того, щоб звикнути до нової ідеї чи плану для досягнення цілі та й швидкі результати бувають дуже рідко. Потрібно запастися терпінням та просто працювати та отримувати від цього задоволення.
Повторюй ціль. Повторюй свою мету кожного ранку для того, щоб нагадати собі, чого ти хочеш, і що повинен робити. Кожен раз коли ти повторюєш про себе чи вголос свою мету, ти заставляєш свій мозок та підсвідомість зосереджуватися на ній та шукати шляхи для її досягнення.
Ти робиш це лише для себе. Мотивацію для досягнення цілі ти повинен знайти в собі. Тобто ти повинен знати, що ти робиш щось тому що ти цього хочеш, а не тому що хочеш комусь догодити. Буде важко залишатися мотивованим, якщо ти знаєш, що ти повинен робити щось, щоб комусь догодити.
Перешкоди не означають поразки. Помилки – це невід’ємна частина шляху до мети. На помилках та невдачах потрібно вчитися та шукати нові шляхи. Невдачі бувають у кожного і лише від тебе залежить чи зупинить це тебе на шляху до досягнення результату. Тому пам’ятай всі помиляються, але це не означає поразки, тому повертайся до роботи та роби все можливе, для того, щоб досягти своєї мети.
Отож не стій дій! Успіхів тобі!
4,7(29 оценок)
Ответ:
Змей19
Змей19
22.12.2020

Завдання: Скласти казку про маленьке зернятко, яке потрапило восени під велику грудку землі.

Однієї осені малесеньке зернятко потрапило під велику грудку землі. Спочатку йому було самотньо та тоскно. Дні йшли. Настала зима, пухнаста біленька ковдра вкрила землю. Зерняткові не було холодно, навпаки, стало тепло і затишно.

Несподівано потекла водичка - сонечко пригріло, сніг почав танути. Для зернятка все було новим та незвичайним. І ось сталось диво - зернятко відчуло, що в нього прокльовуються гілочки. Так з зернинки вийшла велика та гарна рослина.

4,5(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ