М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спиши слова,поділяючи їх для переносу. ненька,маленькі,редька,рівненько,вузький

👇
Ответ:
werdam
werdam
28.07.2022
Нень-ка
ма-лень-кі
редь-ка
рів-нень-ко
вузь-кий
4,6(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Белка456
Белка456
28.07.2022

Батьки – це найголовніше у житті кожної людини. Це люди, які будуть поруч з нами протягом усього життя. Вони виховують нас і прищеплюють ті чи інші якості. З самого дитинства вони формують наш світогляд.

Часто можна почути: яблуко від яблуні недалеко падає. І це вірно. Кожен з нас схожий на своїх батьків. Діти, як губки, вбирають все, що відбувається навколо них. Вся та атмосфера, в якій вони росли, відбивається на їхньому характері. Батьки повинні пам’ятати, що діти – це маленька копія їх самих, дзеркальне відображення.

На жаль, не кожна людина може похвалитися хорошим вихованням. Деяким дітям приділяють малу кількість уваги, а то і зовсім не займаються ними. Але, в будь-якому випадку, саме батьківське виховання робить нас тими, хто ми є.

Ця проблема часто зустрічається в російській літературі. Письменники з усіх боків показують нам вагомість цього питання.

Одні з найяскравіших прикладів описує Л. М. Толстой у своєму творі “Війна і мир”, де розповідається про життя родини Ростових. Їхній будинок був сповнений любові, а в пошані були такі цінності як чесність і добросердечність. Діти ж – Наташа, Петя і Микола були сповнені доброти, розуміння і співчуття. Повною протилежністю була сім’я Курагіних, де цінувалися лідерські якості. Просування по службі і фінансове благополуччя вирішували все, тому діти – Елен і Анатоль, виросли аморальними егоїстами.

Також, це питання добре показаний в романі І. А. Гончарова “Обломов”. Ми можемо гати дитинство Іллі Ілліча, яке пройшло в родовому маєтку в Обломовці. Він був активним хлопчиком повним запалу. Як і іншим дітям, йому хотілося більше нових вражень і руху. Але, батьки так турбувалися про свою дитину, що заперечували будь-які прояви свободи. Оберігаючи його, вони створили атмосферу нудьги і ліні, відбили всіляке бажання роздумувати. Хлопчик увійшов у доросле життя абсолютно непристосованим, не маючи досвіду адаптації в новій життєвій ситуації.

Дані приклади яскраво розкривають сенс прислів’я “яблуко від яблуні недалеко падає і то, як сильно впливає виховання батьків на характер і світогляд дитини, адже саме вони своїми діями формують людини.

4,4(21 оценок)
Ответ:
маша200620
маша200620
28.07.2022

Називний оди́н

Родовий         одного́

Давальний одному́

Знахідний оди́н, одного́  

Орудний одни́м  

Місцевий на/у одному́, одні́м

Називний три

Родовий         трьох

Давальний трьом

Знахідний три, трьох

Орудний трьома́

Місцевий на/у трьох

Називний п’ять

Родовий  п’яти́, п’ятьо́х

Давальний п’яти́, п’ятьо́м

Знахідний п’ять, п’ятьо́х

Орудний п’ятьма́, п’ятьома́

Місцевий на/у п’яти́, п’ятьо́х

Називний сім

Родовий  семи́, сімо́х

Давальний семи́, сімо́м

Знахідний сім, сімо́х

Орудний сімома́, сьома́

Місцевий на/у семи́, сімо́х

4,6(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ