До п'ятисот шістдесяти чотирьох додати сімсот сорок 3, вручити дипломи ста сорока двом студентам, зі стома студентами працювали, від чотирьохсот п'ятдесяти чотирьох відняти двадцять чотири, із дев'яносто трьох членів кооперативу прибуло п'ятдесят.
Пам'ятник Соломії Крушельницькій в Тернополі — пам'ятник видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій у місті Тернополі. Перший пам'ятник жінці в Тернополі і перший пам'ятник-монумент Соломії Крушельницькій у повний зріст у світі. Струнка постать Соломії в повний зріст в старовинному вбранні з капелюшком розміщена на круглому постаменті. Співачки зображена в нестримному поступі вперед, права рука спирається на вигадливий візерунок перил із застиглої музики.
Постать співачки вилито з бронзи. Пам'ятник заввишки 3,8 м, важить 3,5 т.
Автори композиції — скульптор Володимир Стасюк (Рівне) та брати Андрій та Володимир Сухорські, архітектор Ізабелля Ткачук, які працювали спільно з тернопільськими митцями Данилом Чепілем та Анатолієм Водоп'яном.
Меркурию не повезло. Он родился очень близко от Солнца. Он летал, и летал вокруг Солнца, а Солнце жарило и жарило его своими горячими лучами. Меркурий плакал, но слёзы его в виде облаков сразу высыхали от жары. И тогда дядя Меркурий стал просить другие планеты: эй, кто-нибудь, заберите от меня этот жар, я же не могу в такую жару родить жизнь. И тогда отозвалась Земля, Венера и Марс. И они сказали Меркурию: Давай нам свой жар. А детки, которые родятся у нас, будут считать тебя своим папой. Так и получилось. Детки на нашей Земле, у которых папа Меркурий, горячие, и подвижные, непоседливые, крутятся, как будто у них солнышко за пазухой.