М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір роздум на тему "чи можна назвати зрадником кто выезжает за кордон на навчаня."

👇
Ответ:
goncharovkava
goncharovkava
14.05.2021

На мою думку коли людина від'їжджає на навчання в іншу країну це не вважається за зраду, навпаки це дуже гарно коли людина хоче здобути більше знань та прагне самовдосконалюватися! Якщо так поміркувати то я вважаю що за кордоном, наприклад в Америці, в Англії більше можливостей здобути гарну освіту ніж в нашій країні. Але сподіваюся що в майбутньому наша Батьківщина стане найкращим місцем де можна буде здобути освіту, та саме тут будуть знаходитися найліпші навчальні заклади освіти у всьому світі!

4,7(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
worldteawithlemon
worldteawithlemon
14.05.2021

Ніколи на Україні не бувало такого, як виробляв  шляхтич Чарнецький. Він спалив села і міста, вкрив їх непохованими тілами.

Вжахнувся Іван Богун, почувши про таке. Маючи один полк у три тисячі козаків, він кинувся до замку Монастирище навперейми Чарнецькому.  

У Монастирищі дуже зручно було оборонятися. З одного боку місто захищали високі і стіни та башти. З другого під кручею бігла річка. З третього боку підходило поле. Тут  Богун  наказав робити окопи.  

Чарнецький дуже зрадів, що знищить нарешті проклятого  бунтаря.

Чарнецький кинув свої полки на козацькі окопи. Війська в нього було вп’ятеро більше, ніж у Богуна.  

Чарнецький щодня почав водити своє військо на нові штурми, щоб стомити козаків.  

Два тижні тяглася облога Монастирища.  Богун листом викликав Чарнецького на поєдинок.  

Богун виїхав на коні за окопи.  А Чарнецький не виїздив.  

Чекаючи супротивника, Богун басував конем по полю. Раптом залунали постріли  польських гармат. Богун разом із конем упав на землю. Розірвало на шматки Богунового коня, а його самого не зачепило.  

Люто кинулися козаки на ворогів. Скажений був цей штурм.  

Сотня козаків у передніх окопах  полягла, не відступивши назад ні на крок. Люто билися козаки й по інших окопах.  

Від пострілів  гармат зайнявся замок. Козаки гасили пожежу й билися одночасно.  

Богун з тисячею козаків  ускочив у ворожий табір та підпалив його. Після цього він вихопився і вдарив на поляків ззаду. Вороги  кинулись урозтіч. Пораненого Чарнецького ледве встигли покласти на воза й повезли у Польщу.

Усього під Монастирище Іван Богун вигубив вісім тисяч поляків. Сам же втратив лише кілька сот душ.

4,4(64 оценок)
Ответ:
Goodmegaparadise
Goodmegaparadise
14.05.2021
Щічки [ш ч' і ч к и] - = о - - о 5 букв, 6 звуків, 2 склади (щіч-ки) В'юн [в' у н] = о - 3 б., 3 зв., 1 скл. Ящик [й а ш ч и к] = о - - о - 4 б., 6 зв., 2 скл. (Ящ-ик) Кущі [к у ш ч' і] - о - = о 4 б., 5 зв., 2 скл. (Ку-щі) Олівець [о л' і в е ц'] о = о - о = 7 б., 6 зв., 3 скл. ( о-лі-вець) Дзвін [дз в' і н] - = о - 5 б., 4 зв., 1 скл. Дзюрчати [дз' у р ч а т и] = о - - о - о 8 б., 7 зв., 3 скл. ( дзюр-ча-ти) Щітка [ш ч' і т к а] - = о - - о 5 б., 6 зв., 2 скл. ( щіт-ка) Гедзь [г е дз] - о = 5 б., 3 зв., 1 скл.
4,8(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ