(С)ашко в гостях у (А)ндрія.
С. - Привіт Андрію.
А. - Привіт Сашко. Заходь.
С. - Як справи?
А. - Чудові справи. А в тебе?
С. - Теж.
А. - Як чудово, що ти прийшов до мене. Ми зможемо пограти на комп"ютері.
С. - Я люблю грати на комп"ютері.
Мама Андрія. - Привіт Сашко. Добре, що ти прийшов до нас у гості. Ну хлопці йдіть на кухню пити чай.
А. - Сашко ходімо зі мною.
С. - В тебе затишно.
А. - Дякую. А до скількох годин ти будеш грати у мене?
С. - До сьомої години вечора.
А. - Чудово. Тоді ходімо грати. У нас ще багато часу.
НЕ СУДИТЕ СТРОГО ПИСАЛА САМА((ЕСЛИ НЕ НРАВ НЕ УДАЛЯЙ
На мою думку, спілкування з малознайомими людьми - важлива частина життя кожного з нас. Справді, така ситуація може трапитися будь-коли та будь-з-ким. Саме тому важливо знати, як правильно діяти, а саме - поводитися обережно.
По-перше, мотиви незнайомої людини нам невідомі. Неможливо передбачити, як він або вона поведе себе. Цілком ймовірно, що людина має на думці щось погане і може заподіяти шкоду тому, з ким спілкується - вкрасти щось, застосувати силу тощо. Тому не слід надто самовпевнено поводитися з особою, яку погано знаєш.
По-друге, не можна спілкуватися з малознайомим так само, як, наприклад, з друзями, оскільки можна ненароком їх образити. Можливо, у людини є якісь проблеми, про які не варто випитувати, а можливо, є щось у наших словах, що може їй дошкулити. Крім того, як випадково сказати зайвого перед незнайомцем, це може спричинити навіть агресивну поведінку з його сторони.
Отже, у спілкуванні з незнайомцями потрібно бути надзвичайно уважним та обережним, оскільки поведінка таких людей непердбачувана.