М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dashakomp2005
dashakomp2005
30.03.2020 14:11 •  Алгебра

Выражение! a в-3 *(a в 4) во 2 =? а в -6

👇
Ответ:
nik20554888
nik20554888
30.03.2020
Мне кажется ответ будет :в-3:в-6
4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leiylacan1
leiylacan1
30.03.2020

Дискриминант арқылы квадрат теңдеулерді шешу,Виет теоремасын пайдаланып келтірілген квадрат теңдеудің түбірлерін табуға және Виет теоремасына кері теореманы пайдаланып, квадрат теңдеу құруға үйрету

Математика пәнінен ашық сабақтар

Сабақтың мақсаты: Дискриминант арқылы квадрат теңдеулерді

шешу,Виет теоремасын пайдаланып

келтірілген квадрат теңдеудің түбірлерін табуға

және Виет теоремасына кері теореманы

пайдаланып, квадрат теңдеу құруға үйрету.

Дамытушылық мақсаты: 1. Алған білімдерін әртүрлі жағдайда қолда-

на білуге дағдыландыру.

Белсенділігін көтеруге, ойлау қабілетін

арттыруға, өз ойын жүйелеуге, тез шешім

қабылдауға ұқсастықты, қарама-

қайшылықты байқауға дағдыландыру.

Тәрбиелік мақсаты: Оқушылардың білімге деген қызығушылығын

арттыру. Ұжым намысын қорғай білетін, шығар-

машылық қабілеті дамыған тұлға тәрбиелеу.

Сабақ түрі: Саяхат сабақ

Сабақ әдісі: Сұрақ- жауап, ауызша жаттығу, есептер шығару, ізденіс.

Сабақ типі: Білімді бекіту.

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

Түгендеу.

2.Үй тапсырмасын тексеру. №162 (ауызша)

І кезең: «Қызығушылықты ояту»

1.Анаграмма (дискриминант, теңдеу, коэффициент, түбір)

2.Кроссворд шешеді.

Тапсырма: Егер дұрыс сөздерді тапса, онда француз математигінің фамилиясы шығады.

К В А Д Р

т

А

Д И С К Р И М И Н А Н Т

К О Э Ф Ф И Ц И Е Н Т

Т О Л Ы М С Ы З

Сұрақтар:

ах+вх+с=0, (a=0) теңдеуі қалай аталады? (квадрат)

Айналған шешу құралына

Саны араласқан құрамына

Теңдеудің түбірлері нешеу деген

Қандай сан жауап беред сұрағыма? (дискриминант)

Квадрат теңдеудегі а және в. (коэффициент)

Квадрат теңдеудің дербес түрі? (толымсыз)

ІІ. Теориялық материалды қайталау:

1.Квадраттық теңдеуді шешу алгоритмі

2.Дискриминанттың 3 жағдайы

а+в+с, а-в+с арқылы теңдеу түбірлерін табу

ІІІ.Негізгі бөлім. Бұл сабағымыз «Қазынаға саяхат» деп аталады. Ертеде бір бай баласына мұра қалдырғанын және оны тауып алу үшін карта керек екендігін, картаның үйдің шатырында жатқанын өсиет етіп кеткен екен. Енді біз баласына картаны тауып беруіміз үшін мына сұрақ- жауапты шешуіміз керек екен:

Квадраттық теңдеу анықтамасы?

Келтірілген квадраттық теңдеу анықтамасы?

Толымсыз квадрат теңдеу?

Дискриминант қай формуламан есептеледі?

Дискриминанттың 3 жағдайын айт?

Сонымен баласы картаны тауып алып кемемен көрсетілген бағыт бойынша саяхатқа шығады. Саяхатта ол бір аралға тап болады. Сол жерде ол ағаштан «Қозғал» деген жазуды көреді. Оның қандай бағытта жүру


Одно уравнение Очень нужно ​
4,6(44 оценок)
Ответ:
dulat15
dulat15
30.03.2020
 1а)  Каждая монета может упасть либо орлом (О)  либо решкой (Р), то есть две возможности.Монет всего 3.Тогда число возможных событий для 3-х монет равно 2^3=8.Вот варианты:
 (РРР) (РРО) (РОР) (ОРР) (ООР) (ОРО) (РОО) (ООО)
Два раза орёл и один раз решка выпадает в трёх случаях (ООР)  (ОРО) (РОО).
Вероятность равна 3/8.
1б) Если монету бросают дважды, то возможны случаи
 (ОО) (ОР) (РО) (РР)
 Вероятность ХОТЯ бы один раз выпасть орлу равна 3/4.
 2) Двойка выпадает с вероятностью 1/6 и пятёрка выпадает с вероятностью 1/6 .
Вероятность того, что выпадет или 2 или 5 равна 1/6+1/6=2/6=1/3
б)Чисел, меньших 3, на кубике всего два.Чисел,не больших 3 (меньше или равно 3),на кубике всего 3.Вероятность события равна
 2/6*3/6=6/36=1/6
4,6(69 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ