М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lok2005
lok2005
15.06.2021 05:16 •  Английский язык

A condensation,
b precipitation
1 When the sun shines on the sea, warm anses
and forms water vapour. This is called
The water vapour in the air changes into small
drops of water. This is called
The small drops of water come together and
form clouds. This is called
When the clouds are big and heavy, the drops
of waterfall as rain or snow. This is called
o evaporation
d cloud formation,​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
мария2384
мария2384
15.06.2021
Прогнози щодо того, яким буде майбутнє людства, експертів з різних сфер, дуже розумних та освічених людей, розбігаються. І розбіжності дуже великі: зокрема, Ілон Маск та Білл Гейтс бояться штучного інтелекту й вважають, що він несе ризики для самого існування людей. У той же час, Марк Цукерберг та Ендрю Ин (один з найвеличніших розумів сучасності у сфері ШІ) стверджують, що створювати похмурі сценарії – щонайменше безвідповідально, а хвилюватися щодо нашестя ШІ – те саме, що турбуватися про перенаселення Марса.

Аналогічно думки різняться й щодо автоматизації та роботизації. Думки експертів настільки полярні, що практично суперечать одна одній. Хтось говорить, що всі робочі місця стануть непотрібними, а людство вступить в епоху нової Великої депресії, тому що люди не зможуть конкурувати з роботами. Інші вважають, що в майбутньому з’являться нові, футуристичні робочі місця, але їх вистачить не на всіх – і суспільство розколеться. Ще одна група експертів очікує, що поява роботів підвищить ефективність і оплату праці (як це траплялося раніше, у міру розвитку автоматизації).

І, нарешті, третє питання, у якому вчені не можуть досягти консенсусу, стосується свідомих комп’ютерів – чи зможуть вони стати такими? Хтось вірить, що це неминуче, а хтось активно не погоджується, вважаючи, що «жива машина» – це щось зі світу фантастики, та в ньому і залишиться.

Людина, яка прагне розібратися в тому, що ж насправді відбувається, і як будуть розвиватися технології надалі, може заплутатися, намагаючись стежити за публічним дискурсом. Невже виходу не існує? Автор певен, що він є, і вважає: думки полярні не тому, що експерти мають різну інформацію, а тому що вони вірять у різні речі. Наприклад, прихильники ідеї про те, що комп’ютери стануть свідомими, вірять у те, що люди у своїй основі – теж машини. А значить, рано чи пізно вони зможуть створити механічну людину. Метою цієї книги Різ бачить дослідження тих переконань, які лежать в основі наших поглядів на роботів, автоматизацію, штучний інтелект і розум.
4,5(93 оценок)
Ответ:
Sanek27rus
Sanek27rus
15.06.2021

Сталинградская битва

Многие историки считают Сталинградскую битву поворотным моментом во Второй мировой войне в Европе. Битва за Сталинград велась зимой 1942-1943 годов. Сталинград был важной целью, поскольку он был центром коммуникаций России на юге, а также центром производства. Поскольку город был назван в честь российского лидера Иосифа Сталина, русские не могли допустить падения этого города. Точно так же русские не могли позволить немцам завладеть нефтяными месторождениями на Кавказе. Приказ Сталина гласил: «Ни шагу назад». Несмотря на сопротивление немцев, русские постепенно приближались к городу, захватив Паулюса и его штаб 31 января 1943 года. Гитлер прокомментировал: «Бог войны перешел на другую сторону». 21 немецкая дивизия сражалась под Сталинградом, русские взяли 90 000 пленных. Поражение Германии стало поворотным моментом в войне на Восточном фронте.

4,5(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ