М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
egorfeklistov
egorfeklistov
16.03.2020 11:05 •  Биология

Этапы обмена веществ в клетках организма,
названия продуктов распада белков, жиров и углеводов​

👇
Ответ:
Сонягро
Сонягро
16.03.2020

Объяснение:

1 этап

Подготовительный. Происходит в органах пищеварения.

2 этап

Бескислородный. Происходит внутри клетки.

3 этап

Кислородный этап. Происходит в митохондриях.

Продукты распада:

Белки - аминокислоты

Жиры - жирные кислоты+глицерин

Углеводы - глюкоза

4,5(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ogannisyan2006
ogannisyan2006
16.03.2020

1)Природные и искусственные материалы.

2) Хлопковое ткани,Вискоза.(Правильно или нет я не знаю)

3) Они отличаются тем что натуральная кожа она держит форму, приятная на ощупь ,а исскуственная кожа она сильно мнётся и некрасиво выглядит

4) Искусственные материалы сохранить леса там что производство будет брать те материалы которые например из пластика,полиэстера,вискозы,микрофибры,акрила и др. имеется ввиду то что они не натуральные и они не требуют вырубки лесов.

Старалась если не правильно так и напишите в коменты:)

4,7(30 оценок)
Ответ:

Ящірка – це тварина, яка відноситься до класу плазуни (рептилії), підряд ряду лускатих. Сьогодні відомо практично 6000 видів ящірок, які живуть на всій планеті, крім Антарктиди. Є крихітні ящірки довжиною всього 33 мм, а є і велетні до 3 м в довжину і масою від 100 кг. Всього два види є отруйними. У природі найпоширенішою є справжня ящірка, середня довжина тіла якої 10-40 см. Опис ящірки В основному це тварини невеликого розміру з двома парами розвинених кінцівок. Їх тіло вкрите лускою. Ящірки можуть бути зеленого, сірого, бурого або чорного кольору. Часто на боках і спині знаходиться візерунок у вигляді поперечних або поздовжніх смужок. Деякі тварини можуть змінювати яскравість або колір забарвлення за рахунок особливого пігменту шкіри. На відміну від змій, ящірки мають рухливі, розділені повіки. Тіло ящірки пружне, витягнуте, закінчується довгим хвостом. Лапи ящірки пропорційні, пазуристі, середньої довжини. Тіло рептилії покрито лусочками, які в результаті линьки відшаровуються кілька разів за сезон. Язик ящірки може мати різну форму, колір і розміри, зазвичай він є рухомим і легко витягується з ротової порожнини. Саме язиком більшість ящірок ловлять здобич. Зуби ящірок служать для захоплення, розривання і пережовування їжі. У варанів зуби розрізають здобич Більшість ящірок мають здатність до автотомії (відкидання хвоста), яку використовують в екстрених випадках. Скорочення м’язів дозволяє ламати хрящові утворення хребців і відкидати більшу частину хвоста, при цьому кровоносні судини звужуються, і втрати крові практично не буває. Ще якийсь час хвіст звивається, відволікаючи ворога, а ящірка тікає. Хвіст рептилії досить швидко відновлюється, але вже коротший.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/rozpovid-pro-yashhirok/

Объяснение:

4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ