М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
verunyabogachk
verunyabogachk
30.11.2021 16:41 •  Биология

Як на підставі будові генів можна визначити еволюційну спорідненість видів??

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Masha110502
Masha110502
30.11.2021

Покритонасінні мають переваги порівняно з Голонасінними бо:

1. Їх насіння розвивається під захистом оплодня, утворюючи плід, а не відкрито (голо) як у Голонасінних.

2. Плоди мають різні пристосування для розповсюдження вітром, комахами, водою, звірями тощо.

3. Мають подвійне запліднення, яке більш досконале в порінянні із заплідненням Голонасінних. Подвійне запліднення (тобто тілько після запліднення) у Покритонасінних (ПН) починає формуватися і зародок насіння і ендосперм. У Голонасінних (ГН) ендосперм починає утворюватися ще до запліднення (у вегетативній частині жіночого гаметофіту накопичуються поживні речовини), тобто чи відбудеться запліднення, чи ні, а поживні речовини витрачаються. До того ж У ПН ендосперм має триплоїдний набір хромосо і несе як материнську, так і батьківську інформації, ідентичні зародку, слід всі білки та інші важливі сполуки для для розвитку зародку є, у ГН - ендосперм походить з вегетативної тканини жіночого гаметофіту, він гаплоїдний і несе тільки материнську інформацію.

4. ПН представлені всіма життєвим формами: дерева, кущі, трави, а ГН - тільки кущі й дерева, що дає ПН заселяти всі можливі місця зростання з різними екологічними факторами.

5. У ПН більш досконалі провідні елементи: ксилема представлена судинами, а не трахеїдами, як у ГН, флоема має клітини супутниці, яких не має у ГН.

Объяснение:

4,6(36 оценок)
Ответ:
1234567890857
1234567890857
30.11.2021

Школьные Знания.com

Какой у тебя во На разных участках тела содержится различное количество чувствующих точек. Так, на копчиках пальцев их количество столь велико, что не поддается подсчету: на 1 см2 кожи возвышения большого пальца руки их насчитывается более 100.

Плотность расположения точек на данном участке кожи лежит в основе различительной осязания. Это зависит от того, что осязание при пальцев - активное, т. е. сопровождающееся действиями организма (ощупывание, манипуляции с предметом). Количество точек на определенном участке кожи может меняться в зависимости от функционального состояния организма и под влиянием факторов внешней среды.

4,7(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ