М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Chohitto
Chohitto
13.03.2021 06:47 •  Биология

Визначте особливості середовищ існування за планом: а) визначальні ресурси; б) лімітуючі чинники; в) світловий режим; г) дія температури; д) вологість; е) хімічний склад.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
stella201
stella201
13.03.2021

функция скорлупи - защита

Белок – основа для питания эмбриона, служит защитой для желтка, обладает бактерицидными свойствами. В белке содержатся витамины группы В.

Желток - служит запасом энергетически богатых питательных веществ. Зародыш питается желтком. Является иммунной защитой организма.  Также выполняет антиоксидазную функцию.  

Зародышевый диск - содержит питательные вещества, необходимые для развития эмбриона и защитные оболочки.  

Воздушная камера - играет большую роль, обеспечивая газообмен эмбриона в период перехода на легочное дыхание.

Канатик (халазы) – их функция удержание яйца в определенной позиции. Обеспечивают нахождение желтка  в центре белка.  

Подскорлуповая оболочка – её функции защитная и участвует в процессах газообмена.

Объяснение:

4,8(77 оценок)
Ответ:
Надюфка1997
Надюфка1997
13.03.2021

1. Дихотомічна класифікація -- це  ефективний алгоритм визначення видів на підставі подвійних суджень, допомагає визначити, до якого біологічного виду належить організм, а філогенетичне дерево --демонструє еволюційні зв’язки між організмами, тобто їхню спорідненість між собою.

2. Деякі ознаки мало змінюються в процесі еволюції, тому наявність такої  ознаки в певної групи організмів може свідчити про їхнє спільне походження. Інші  ознаки менш сталі й можуть виникати та зникати в процесі еволюції багато разів.  Так, дуже зручна для визначення ознака — колір крил комахи чи колір пелюсток  квітки — неодноразово змінюється в ході еволюції тієї чи тієї групи. Водночас набір кісток черепа більш сталий і менш мінливий,  тому не дуже зручний для аналізу.

3. Ми не маємо повної  інформації про різноманіття живих організмів, що будь-коли жили на Землі. Те,  що дає нам палеонтологічний літопис, —  лише мала крапля в океані різноманіття,  який породжує еволюція. Та й уявлення про доісторичних тварин, які ми маємо,  украй фрагментарні.

4. У прокаріотів і найпростіших  можлива горизонтальна передача спадкової інформації, коли організми, що не є  нащадками, отримують спадкову інформацію від цього організму. У підсумку нові  ознаки набуватимуться не лише в результаті мутацій та їх успадкування, а й у результаті комбінування ознак різних неспоріднених організмів. У такому разі еволюційне дерево перетвориться на еволюційну мережу.

Объяснение:

4,5(69 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ