М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alechka2502
alechka2502
10.06.2020 08:59 •  Биология

До паразитів рослин належать​

👇
Ответ:
отличник737
отличник737
10.06.2020

Рослини-паразити — екологічна група покритонасінних рослин (Magnoliophyta), які отримують поживні речовини безпосередньо з тканин інших рослин. Зв'язок з рослиною-господарем паразит здійснює через гаусторії, що утворюються в результаті перетворення зародкового кореня або, в окремих випадках, тканин стебла.

Объяснение:

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kristinannm17
kristinannm17
10.06.2020

ответ:Особых органов дыхания у гидры нет. Растворенный в воде кислород проникает в гидру через всю поверхность тела. Органов выделения у гидры тоже нет. Конечные продукты обмена веществ выводятся через эктодерму. Органы чувств не развиты. Осязание осуществляется всей поверхностью тела, особенно чувствительны щупальца (чувствительные волоски) , выбрасывающие стрекательные нити, убивающие или парализующие добычу.  

не за что)  

Объяснение:Особых органов дыхания у гидры нет. Растворенный в воде кислород проникает в гидру через всю поверхность тела. Органов выделения у гидры тоже нет. Конечные продукты обмена веществ выводятся через эктодерму. Органы чувств не развиты. Осязание осуществляется всей поверхностью тела, особенно чувствительны щупальца (чувствительные волоски) , выбрасывающие стрекательные нити, убивающие или парализующие добычу.  

не за что)  

4,6(97 оценок)
Ответ:
админ1273
админ1273
10.06.2020

ответ:Система органів дихання і кровоносна система поєднуються в єдину функціональну систему для виконання загальної функ­ції— забезпечення організму киснем і виведення вуглекислого газу.

Газообмін в організмі людини відбувається в легенях. Місце збагачення крові киснем називається альвеола. Стінка альвеоли складається з одного шару плоского епітелію та тонкого шару ела­стичних волокон. Альвеоли вкриті густою сіткою кровоносних ка­пілярів, в яких здійснюється газообмін.

У  легеневі капіляри по малому колу кровообігу надходить венозна кров. Вона містить мало кисню і насичена вуглекислим газом. Повітря в легеневих альвеолах, навпаки, багате киснем, а вуглекислого газу в ньому значно менше. Тому відповідно до зако­нів осмосу й дифузії кисень із легеневих альвеол спрямовується в кров, де з’єднується з гемоглобіном еритроцитів. Вуглекисдий газ із крові, де він міститься в надлишку, проникає в легеневі альве­оли. Вдихуване і видихуване повітря дуже відрізняються за скла-

дом. В атмосферному повітрі вміст кисню сягає 21 %, вуглекисло­го газу— 0,03—0,04 % . У видихуваному повітрі кількість кисню зменшується до 16 %, вміст вуглекислого газу збільшується до 4—4,5%.

З капілярів великого кола кровообігу кисень надходить у тканини. В артеріальній кро­ві кисню більше, ніж у кліти­нах, тому він легко дифундує в них. Вуглекислий газ із клі­тин надходить у кров. У ткани­нах артеріальна кров перетво­рюється на венозну. По венах великого кола кровообігу ве­нозна кров надходить у серце, а звідти — знову в легені.

Объяснение:

4,8(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ