Вовки пристосовані до полювання на великих копитних тварин, а харчуються як м'ясом цих тварин.
Вони ловлять мишей і пацюків, зайців і білок, жаб і ящірок. Протягом років пікової чисельності мишоподібних гризунів, вовки значною мірою харчуються ними, ніж приносять певну користь лісового господарства.
Вчені, вивчаючи життя хижаків, давно дійшли висновку, що вовки пожирають, насамперед, з онкозахворюваннями та слабких тварин. Вовки історично були регуляторами чисельності багатьохохотничье-промислових тварин. Про повної ліквідації вовка нашій країні може бути мови.
Ставлення людини до вовку останніми роками зазнало значних змін в усьому світі. Экстенсивние дослідження виявили багато нового і правдивого про життя цих тварин і їхньої ролі у природі.
Вовк справжнє символом дикості, може бути лише диким. У природному йому становищі вона живе в рівновазі зі своїми жертвою. Зміни у популяції хижака чи жертви викликають зворотні зміни у протилежному боці.
Хищник не знищує свої жертви. Вовк виступає хорошим барометром довкілля.
Останні засвідчили, що в ній, де вовки полюють на оленя, як середовище проживання, а й загальне здоров'я оленячого стада поліпшується.
У стержневой хорошо выражен только один главный корень, боковые неразвиты. У мочковытой есть боковые и придаточные, главного корня нет, или он плохо выражен.
Зона деления Находится сразу за чехликом и составляет всего 1 мм в длину. Здесь расположены клетки образовательной ткани, которые постоянно делятся и образуют клетки всего корня.Зона роста или растяжения. Это гладкий отрезок корня, длина которого составляет 6–9 мм. Здесь клетки, образуемые в зоне деления, растут.
Зона всасывания. Самая важная часть корня. Длина составляет несколько сантиметров. Клетки покровной ткани (ризодермы) образуют волоски до 1 см длиной. За счет корневых волосков во много раз увеличивается площадь всасывания из почвы воды и минеральных веществ.
Корневой чехлик. Это более плотное и тёмное образование на самом конце корня. Чехлик можно увидеть без лупы. Он не меняется в размерах и всегда, на протяжении всей жизни защищает зону деления корня.
Зона роста или растяжения. Это гладкий отрезок корня, длина которого составляет 6–9 мм. Здесь клетки, образуемые в зоне деления, растут.
Природа дає для організму матеріали та енергію, необхідні для життєдіяльності людини.