М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lGeneralll
lGeneralll
06.05.2020 15:36 •  Биология

Методы искусственного оплодотворения используемые в медицине продолжают целый ряд этических и социальных проблем выскажите свою точку зрения о применении этой методики​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
6aKalL
6aKalL
06.05.2020
Сукупність процесів, що здійснюють надходження в клітину необхідних для життєдіяльності речовин, називається клітинним живленням (іл. 46). у клітини рослин, ціанобактерій, фото- і хемо-синтезуючих бактерій надходять неорганічні сполуки, з яких утворюються прості органічні сполуки, що визначає автотрофне живлення. внаслідок гетеротрофного живлення клітини багатьох прокаріотів, тварин і грибів отримують прості (амінокислоти, жирні кислоти, моносахариди) або складні (білки, ліпіди й складні вуглеводи) органічні речовини. є в живій природі ще група організмів, які на світлі живляться за хлоропластів, а в умовах недостатнього освітлення поглинають крізь пори клітинної стінки низькомолекулярні органічні речовини (наприклад, хламідомонада, діатомові водорості). у них змішане, або міксотрофне, живлення. живлення клітин відбувається за участі клітинної мембрани, гіалоплазми, хлоропластів, лізосом.

іл. 46. одноклітинні організми з різним типом живлення: 1 - мікрастеріас (автотрофне); 2 - інфузорія трубач (гетеротрофне); 3 - хламідомонада (міксотрофне)
4,6(54 оценок)
Ответ:
Nicotenlove
Nicotenlove
06.05.2020

Відновлення лісу після вирубки

Найважливішою умовою для збереження лісів є їх своєчасне відновлення після рубки. У Росії близько третини щорічно вирубуються лісів відновлюються природним шляхом, інші вимагають спеціальних заходів по їх відновленню. Там, де природне відновлення лісу на вирубках не відбувається, виробляють посів насіння або посадку саджанців, вирощених в розплідниках. Таким же відновлюють ліси на гарях, осушених болотах, галявинах та інших ділянках. Позитивно позначаються на відновленні лісів очищення їх від залишилися після вирубки гілок, кори, хвої, осушення перезволожених грунтів, посадка поліпшують грунт дерев, чагарників і трав'янистих рослин.

Раціональне використання лісу

Друга за важливістю міра для охорони лісу-підвищення ефективності використання. Важливі заходи щодо раціонального використання лісів - це боротьба з втратами деревини при її заготівлі, перевезенні і сплаві, ліквідація переексплуатації в малолісних районах, поліпшення їх складу і стану. Нерідко при заготівлі деревини в місцях рубок залишаються гілки, пошкоджені молоді дерева, хвоя, які можуть бути використані для отримання цінних продуктів.

Підвищення продуктивності лісів досягається і правильним підбором, і впровадженням швидкозростаючих цінних порід, а також своєчасним проведенням санітарних рубок, в результаті яких лісівниками вирубуються малоцінні дерева, внаслідок чого створюються сприятливі умови для росту і розвитку доброякісного деревостану.

Боротьба з лісовими пожежами

З метою боротьби з пожежами розроблена ціла система заходів, що включає наземну і авіаційну охорону лісів від пожеж, заходи щодо попередження лісових пожеж і своєчасного їх виявлення, профілактичну роботу з населенням і т. д.

4,7(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ