М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Shrhfhd
Shrhfhd
02.07.2022 04:30 •  Биология

Эволюция кровеносной системы позвоночных животных.типы кровеносных сосудов.строение сердца у различных животных. ответы не большие,для экзамена

👇
Ответ:
naystya6768oz59bt
naystya6768oz59bt
02.07.2022

млекопитающие и птицы- четырех камерное сердце с полной перегородкой, кровь не смешанная.  2 круга кровообращения.
Земноводные и пресмыкающиеся - трехкамерное сердце (искл. крокодилы - четырехкамерное с неполной перегородкой), 2 круга кровообращения.  
Рыбы - двухкамерное, 1 круг кровообращения. 

4,4(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pomoshvdorogep0arzo
pomoshvdorogep0arzo
02.07.2022

1) сосущего типа

Объяснение: Этот тип ротового аппарата имеется только у представителей Чешуекрылых.

Основная его часть называется хоботком, который представляет собой видоизмененную пару нижних челюстей. Верхняя и нижняя губы выглядят в виде пластинок, расположенных выше и ниже хоботка, а верхних челюстей у бабочек нет вообще.

Питание осуществляется следующим образом. В состоянии покоя хоботок свернут под головой, а во время питания он расправляется в длинную трубку проникнуть внутрь венчика цветка. Через эту трубку насекомое засасывает нектар.

4,6(5 оценок)
Ответ:
uzil1565
uzil1565
02.07.2022

  Ящірка прудка — вид ящірок родини справжніх ящірок. Поширена майже на всій території Європи, а також на схід до північного заходу Монголії. Виняток становлять території Піренейского півострову, західної і південно-східної Франції, більшої частини Великої Британії, Італії (тільки ізольовані колонії), європейської частини Туреччини і більшої частини Греції. Ареал проживання на території колишнього СРСР — від західних меж до північного Прибайкалля і південного Забайкалля на сході, Кавказу, Казахстану і гір східної частини Середньої Азії на півдні. На півночі її розповсюдження обмежене 60 градусом північної широти.

  У прудкої ящірки світлий низ живота, а на спині є смуги. Самці зазвичай темніші і мають яскравіше забарвлення; в період спаровування вони стають зеленими. У довжину ящірки досягають 25 см.

  Зараз виділяють близько 10 підвидів прудкої ящірки, в Україні мешкають підвиди L. a. chersonensis, L. a. agilis, L. a. exigua. Підвиди західної групи (L. a. chersonensis, L. a. agilis) мають дві світлі спинні смужки, що часто розпадаються на окремі плями, або навіть зовсім відсутні, особливо у L. a. agilis (серед них зустрічаються червоноспинні особини, у яких смуги відсутні, а спина забарвлена в рівний червоний або коричнево-червоний колір). У самців цих підвидів під час шлюбного періоду в зелений колір забарвлюються тільки боки, тоді як у східних підвидів, зокрема у Lacerta agilis exigua — східної прудкої ящірки, самці можуть бути цілком зеленими, а на спині присутні три суцільні світлі смуги.

  Прудка ящірка вважається зникаючим видом і охороняється у багатьох країнах Західної Європи, на відміну від Східної Європи, де прудка ящірка — звичайний вид. В Україні прудка ящірка є численним видом на більшій частині території.

4,4(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ