М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
stepdol
stepdol
06.05.2022 19:51 •  Биология

Установите соответствие между отделом нервной системы и его функциями функции а) обрабатывает информацию от рецепторов кожи и мышц б) работой сердечно-сосудистой системы в) регулирует расширение и сужение зрачкаг г) мимическими мышцами д) поддерживает постоянство внутренней среды е) работой скелетных мышц отделы 1. соматической 2. автономной

👇
Ответ:
MAKSON1111119
MAKSON1111119
06.05.2022
Автономная не поддается воле человека, то есть ты не можешь ускорить сердцебиение или самостоятельно сузить или расширить зрачок, короче говоря эта система отвечает за работу органов в основном - БВД
Соматическая это система поддается воле человека и она отвечает за кожно-мышечную иннервацию и скелетные мышцы, ты можешь по собственной воле двигать губами, глазами, руками, ногами и так далее - АГЕ
4,5(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
luss55
luss55
06.05.2022

3)Нервова система ригулює взаємовідносини органів та систем органів між собою, а також у сього організму з навколишнім середовищем.Така регуляція процесів у організмі людини здійснюється за до двох механізмів: нервового і гуморального.Нервова система впливає на утворення біологічно активних речовин, надходження їх у кров,лімфу і тканинну речовину та на їхнє перенесення цими рідинами, тобто вона впливає на функцію ендокринних залоз.У свою чергу гуморальні чинники діють на нервову систему, спричиняючи певні зміни у організмі.Тому ці системи обєднуються у одну-нейрогуморальну.

2)самозбереження

 

4,6(74 оценок)
Ответ:
макар95
макар95
06.05.2022

изначати характерні риси соціально-економічного розвитку тогочасних провідних країн світу в другій половині ХіХ — на початку XX ст.; аналізувати формування колоніалізму та його наслідки для народів світу; розкривати особливості політичного розвитку й робітничого руху в провідних країнах світу.

ПРИГАДАЙТЕ

1. Що таке промисловий переворот? Коли і де він розпочався? 2. Якими були результати і наслідки промислового перевороту? 3. Покажіть на карті провідні країни світу першої половини ХіХ ст. 4. Назвіть панівні тенденції соціально-економічного та політичного розвитку в першій половині ХіХ ст.

РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ. Друга половина XIX — початок XX ст. характеризувалися подальшим розвитком індустріального суспільства у провідних країнах світу.

За цей період промислове виробництво зросло тут майже втричі. Особливо швидко розвивалася важка промисловість. Виплавка сталі, чавуну, видобуток вугілля, виробництво машин та обладнання стали показниками могутності країни.

Найбільших успіхів було досягнуто в металургії, машинобудуванні, транспорті. Разом із появою нових галузей промисловості (електротехнічної, хімічної тощо) це докорінно змінило повсякденне життя людей.

Розгортання індустріалізації, тобто створення великих підприємств, потребувало нових форм організації виробництва та значних фінансових інвестицій (вкладень із метою отримання прибутків). Для залучення капіталу для вирішення широкомасштабних економічних завдань набуло поширення акціону-вання. Значні фінансові ресурси, зосереджені в руках вузького кола банкірів і промисловців, зумовили посилення їхньої ролі в економічному та політичному житті суспільства. Цей вузький дістав назву фінансової олігархії.

4,7(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ