М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rejnmasha2018
rejnmasha2018
20.11.2020 21:44 •  Биология

Спо биологии ) изучая жизнь бактерий , учёные установили , что одна бактерия размером 0,001 мм , непрерывно размножаясь , за одни сутки может образовать столько новых особей , что для их расселения было бы мало даже поверхности земного шара . как размножаются бактерии? почему им не удаётся заселить всю поверхность нашей планеты ?

👇
Ответ:
Kira3998
Kira3998
20.11.2020
Бактерия не удается заселить всю поверхность земли, потому что их жизнь ничтожна коротка
4,5(95 оценок)
Ответ:
kris129630
kris129630
20.11.2020
Они могут размножаются половым путём и почкованием.Им не удаётся заселить так как они очень быстро погибают некоторые могут прожить максимум неделю.
4,4(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
polinasenchenk
polinasenchenk
20.11.2020

ответ: вищі рослини - це новий етап еволюційного розвитку рослинного світу. вищі рослини, на відміну від нижчих, мають розчленування тіла на вегетативні органи: корінь, листки й стебло. в основі будови вегетативних органів лежать різноманітні тканини.

усі вищі рослини, як правило, мешканці суходолу, але серед них є й мешканці водойм. за способом живлення переважна більшість вищих рослин - автотрофи.

у природі мохоподібні відіграють важливу екосистемну роль, зокрема беруть участь у створенні торфу.

мохоподібні, особливо епіфіти, є добрими біоіндикаторами забруднення повітря

объяснение: сподіваюсь допомі!

4,6(29 оценок)
Ответ:
Комарова23
Комарова23
20.11.2020

складові елементи:

з чого складається кожна трубчаста кістка:

діафіз. це тіло кістки, за рахунок зростання якого вона подовжується і збільшується. складається з так званого компактного речовини – пластинок, що перебувають ще глибше в кістки. утворюють з себе остеоны – циліндричні тіла, усередині яких проходять судини.

епіфіз. кінцеві елементи кістки, що знаходяться на двох її кінцях і беруть участь в утворенні суглобів.

гіаліновий хрящ. це покриття епіфізів кістки.

метафиз. середня частина кожної трубчастої кістки. в період дитинства людини. а також його підліткового віку саме в цій частині знаходяться пластини, з яких утворюється епіфіз.

окістя. вона покриває кістку, утворюючи тим самим зовнішній шар. саме через окістя по спеціальним каналам проходять капіляри (дрібні судини), а також нерви. вони повинні забезпечувати харчування і зв’язок з глибинними шарами.окістя є пластиною, яка складається з сполучної тканини, що утворюється завдяки фіброзних волокон. вони розташовані зовні, а всередині знаходяться остеобласти – більш пухка тканина.

губчата речовина. розташоване наступним шаром після компактного. свою назву губчата речовина отримала з-за своєї пористої структури, нагадує губку. містить трабекули – кісткові перекладини. вони також з платівок.

кістковий мозок. це дуже важлива частина організму. саме в кістковому мозку, що знаходиться в середині кісток, відбувається кровотворення. він складається з жовтої і червоної частини, причому жовта складається з жирових клітин, а червона – з ретикулярної тканини.

остеобласти та остеокласти. руйнують і творять тканина, що знаходяться в червоному кістковому мозку.

4,7(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ