М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
merifai
merifai
14.09.2020 06:13 •  Биология

Укажите название птицы. 9 букв. известны только 4 : _е_р_т_р_

👇
Ответ:
doghatashavava
doghatashavava
14.09.2020
Есть такая птица СЕКРЕТАРЬ.
4,5(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
oleg34643
oleg34643
14.09.2020

Розрізняють декілька основних методів селекції: відбір, гібридизація, мутагенез і поліплоїдія.

Гібридизація-методика поєднання відбору з деякими видами схрещування

Поліплоїдія -У ході цього процесу відбувається збільшення розмірів клітин через збільшення кількості хромосом. Також підвищується стійкість рослин до впливу шкідливих мікробів (вірусів, бактерій, грибків), несприятливих фізичних і хімічних факторів

Мутагенез (штучне створення мутацій) може використовуватися як ефективний генетичний інструмент. Стимулюванням мутацій визначеним і потім наглядом фенотипу організму можуть бути визначені функції генів і навіть індивідуальних нуклеотидів.

Відбір-відбір найбільш бажаних сортів та порід, з характеристиками які потрібні

За до щеплення рослин розмножують плодові і декоративні рослини, зберігають їх сортові особливості, підсилюють в рослині бажані ознаки: посухостійкість (щеплення сливи на абрикос); зимостійкість (щеплення на зимостійкі підщепи); опірність шкідникам і хворобам (щеплення європейських сортів винограду на філоксеростійкі підщепи) та ін. У селекції щеплення рослин застосовують для виведення вегетативних гібридів. Іноді за до щеплення рослин лікують рослини, пошкоджені морозами.

Селекція тварин

При розмноженні потомство нечисленне

Застосовується індивідуальний добір

Тваринам властиве статеве розмноження

Застосовують неспоріднену та віддалену гібридизацію для отримання явища гетерозису і нових порід та споріднену гібридизацію для отримання чистих ліній

Наявність статей, у яких певні ознаки можуть не проявлятися (наприклад, несучість у півнів),

Метод підбору плідників за нащадками для визначення певних ознак у самців

Більшість тварин мають статеві хромосоми

Не використовується метод поліплоїдизації

Для тварин властиве внутрішнє запліднення

Використовують метод штучного запліднення для одержання цінних порід у штучних умовах

Селекція рослин

Утворення при розмноженні значної кількості особин

Зумовлює використання масового добору k

Наявність статевого розмноження, запилення

Можна використовувати неспоріднену гібридизацію для 1 отримання явища гетерозису і споріднену гібридизацію І для отримання чистих ліній

Наявність вегетативного розмноження

Дає змогу широко використовувати гетерозис і зберігати в нащадків сортові ознаки

Більшість рослин не мають статевих хромосом

Застосовується метод поліплоїдизації для подолання стерильності гібридів

Для рослин властиві дуже різноманітні мутації

Застосовують метод штучного мутагенезу для отримання матеріалу для добору

Частини рослин можуть поєднуватися

Застосовують метод щеплень для отримання нових корисних властивостей внаслідок взаємодії прищепи і підщепи

Оцінка плідників за якостями нащадків використовується для Підвищення продуктивності значною мірою обумовлено генетичним потенціалом генофонду

Селеція МікроорганізмівЗа її до можна створювати речовини, що використовуються в різних областях медицини й промисловості (виробництво деяких органічних кислот, спирту, хлібопечення, виноробство ґрунтуються на діяльності мікроорганізмів)

Селекція мікроорганізмів повинна враховувати такі їх особливості, як відсутність статевого процесу та гаплоїдність (прокаріоти), можливість швидкого розмноження та здатність до індукованого мутагенезу.

Ці особливості накладають свій відбиток на вибір методів селекції мікроорганізмів, які багато в чому істотно відрізняються від методів селекції рослин і тварин. Наприклад, в селекції мікроорганізмів зазвичай враховуються їх природні здібності синтезувати будь-які корисні для людини сполуки (амінокислоти, вітаміни, ферменти та ін.)

4,4(72 оценок)
Ответ:
zFast88
zFast88
14.09.2020
Можжевельник. можжевельник. можжевельник обыкновенный – невысокий вечнозеленый хвойный кустарник, внешним видом напоминающий небольшой пирамидальный кипарис. это один из наших долгожителей: продолжительность его жизни от 600 до 3000 лет. он нетребователен к почвам, но взыскателен к условиям освещения. растет преимущественно в сухих еловых и сосновых лесах в виде подлеска, распространен почти по всей лесной территории. о происхождении названия растения среди исследователей нет единого мнения. чаще всего его связывают со словами «меж ельник», «мозг» – из-за крепкой ядреной древесины, и словом «можжа» – узел. у многих народов можжевельник – символ преодоления смерти и символ вечной жизни. с этим связан обряд устилания ветвями можжевельника последнего пути умершего и сжигания их на похоронах. так как можжевеловая древесина не гниет и с течением времени даже приобретает особую прочность, то знатных особ хоронили в дорогих саркофагах из можжевельника. в древней греции и риме можжевельник считался верным средством против змей. в известном мифе об аргонавтах рассказывается, как медея и ясон с можжевельника усыпили чудовищного змея, охранявшего золотое руно. на руси также считалось, что семена можжевельника, носимые на теле, способны защитить от укусов змей. еще было замечено, что молоко в крынке из можжевельника даже в жаркий летний день не прокисает, а в запаренных можжевельником бочках долго не портятся засоленные на зиму овощи. также казались удивительными и зелень можжевельника, и его особый запах и число три, которому соответствуют многие части растения (хвоя собрана по три, три чешуйки в женских колосках, три семени в шишкоягодах). все это рождало веру во всеохраняющую силу этого растения и большое количество суеверий и обычаев, связанных с ним. до сегодняшнего дня существует обычай: ветви можжевельника, освященные в церкви, хранят за иконами, крепят под потолком, в хлевах, считая это защитой от болезни и других несчастий. в качестве лекарственного растения можжевельник впервые применили в древнем египте, затем в древней греции и риме. одо из мена в поэме «о свойствах трав» пишет: «он и желудку полезен. так, область груди исцеляя,он унимает чрезмерный, пусть даже внедрившийся, кашель.он против ядов различных подать в состоянии , так и от судорог он, так еще от разрывов . матки порок и болезнь, что бесплодье дает, он уносит; сок его тех исцеляет, кого укусила гадюка.так, если он пережжен и с водою чистою смешан,то умащеньем проказу изгонит с позорного тела». научные исследования показали, что по бактерицидным свойствам эфирное масло можжевельника не имеет себе равных, и что ни одно дерево не выделяет столько фитонцидов, сколько можжевельник. было даже рассчитано, что один гектар можжевелового леса в сутки способен оздоровить воздух большого города, поэтому его охотно начали высаживать в городах, но, к сожалению, условия города уничтожают это полезное растение.
4,6(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ