Мікроорганізми повертають у грунт мінеральні речовини, які «винесли» з неї рослини, і тим самим регулюють її родючість. Знову ж харчові продукти, які знаходяться кожен день на нашому столі ...Це теж плоди праць мікроорганізмів: при їх до виходять кисломолочні продукти зі свіжого молока, хліб з дріжджового тесту стає пишним, він краще пропікається, краще засвоюється, з їх до зберігаються квашені та мариновані продукти, виготовляється алкоголь, і такий делікатесний продукт, як сир з благородною цвіллю «Рокфор» і «Камамбер». Всіма відома лимонна кислота також видобувається з грибів цвілі. У агрономії використовуються бактеріальні препарати, які борються з хворобами та шкідниками рослин. Для корму тварин, зоотехніки виготовляють корми (наприклад, силос), а у фармакології, відомо величезна кількість різних препаратів, таких як антибіотики, вакцини, ферментні препарати, вітаміни. Ми не замислюємося про те, що маємо справу з мікроорганізмами протягом всього дня.
Фишка в том, что в задаче не указаны какой ген даминантный, а какой рецессивный, да и аспектов позваляющих это выяснить, тоже нет, так что задача по идее без условия и решить ее нельзя. Но если предположить логически, можно сделать прямой нос, как даминантный признак, тогда:
Дано:
Прямой; Ген: А
Вогнутый; Ген: а
Дано:
Если генотип женщины = Аа, то
Р: Аа х аа
G: А а а
F1: Аа; аа (Генотипы детей, тобиш 50 на 50)
А если генотип женщины = АА, то
Р: АА х аа
G: А а
F1: Аа (100% детей будут с прямым носом)
Конечно будут более сходными там, где пересекаются.
Это например видно по людям в Италии. Чем свернее, тем итальянцы светлее (думаю кровь мешалась). В на Сардинии или Сицилии местное население очеень чёрное. Эти острова до сих пор отличаются и цветом кожи и речью - они были отделены от соотечественников морем и не могли так просто мешать кровь. Так же это можно применить в животным.