М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Matin11
Matin11
13.07.2021 17:00 •  Биология

Слуховой анализатор строением значение

👇
Ответ:
zaika787
zaika787
13.07.2021
Слуховой анализатор включает орган слуха, проводящие нервные пути и центры в височной зоне коры больших полушарий. Звуковое восприятие очень важно для человека, позволяет общаться с окружающими с речи.
4,4(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
КаМиЛлА777
КаМиЛлА777
13.07.2021

Объяснение:

Риба-місяць (Mola mola) — найбільша за масою відома кісткова риба у світі: середні дорослі риби важать близько 1 тонни, а рекордний екземпляр, виловлений біля Сіднея, досягав маси 2235 кг. Вид поширений у тропічних та помірних водах всього світу. За зовнішнім виглядом нагадує голову риби із хвостом, зі сплощеним тілом, її висота (враховуючи плавці) приблизно дорівнює її довжині.

Риба-місяць зустрічається в тропічних і помірних водах. Нереститься у тропічних водах Атлантичного, Індійського і Тихого океанів. У Північній Атлантиці рибу-місяць можна зустріти біля берегів Ньюфаундленду, Ісландії, Великої Британії, в західній частині Балтійського моря і вздовж берегів Норвегії та Кольського півострова. Зрідка її можна зустріти в північній частині Японського моря і в районі південних островів Великої Курильської гряди.Не часто можна побачити місяць-рибу, що лежить на боці на поверхні води. Час від часу її плавники з'являються на поверхні — іноді їх помилково приймають за акулячі спинні плавники. Личинки і молодь цього виду плавають як звичайні риби, проте доросла місяць-риба — поганий плавець, нездатний подолати сильну течію, тому її відносять до океанічного макронектону. Харчується риба-місяць планктоном, а також кальмарами, личинками вугрів, сальп, реброплавами й медузами. Риба-місяць — найплодовитіша риба у світі: одна самиця може відкладати до 300 млн ікринок.Японські вчені, використовуючи сучасне устаткування, виявили цікаві, приховані від людських очей, подробиці життя риби-місяця. Ця риба зазвичай попадається людині, коли вона пасивно дрейфує біля поверхні океану. Але виявилося, що в денний час риба-місяць регулярно пірнає на глибину близько 200 м, де полює на сцифомедуз і сифонофор. Після відвідування холодних глибин вона відігрівається у приповерхневих водах

4,5(18 оценок)
Ответ:
Loskinstem5617
Loskinstem5617
13.07.2021

1. Бактериология

2. Кокки — это круглые бактерии, бациллы — палочковидные бактерии, спириллы — спиралевидные, вибрионы — изогнутые.

3. Полезные бактерии живущие в кишечнике человека переваривать пищу, Если в кишечник попадают вредные бактерии, возможно с несвежей  пищей, то они вызывают отравление.

4. Чума, холера, столбняк, сибирская язва, стрептококковая и стафилококковая инфекции, коклюш

5. Эпидемия

6. Фитонциды - выделяемые растениями биологически активные вещества, убивающие или подавляющие рост и развитие болезнетворных бактерий.

Объяснение:

4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ