Антеридії мають вигляд видовжених або округлих мішечків з одношаровою оболонкою на ніжці. Всередині антеридію утворюються дводжгутикові сперматозоїди.
Архегоній мохоподібних у типовому випадку має пляшкоподібну, або колбоподібну форму із звуженою шийкою та розширеним черевцем, де розташовується крупна яйцеклітина. У каналі шийки над яйцеклітиною знаходиться черевна канальцева та декілька шийкових канальцевих клітин. При дозріванні архегонію канальцеві, шийкові та черевна клітини ослизнюються та на їх місці утворюється вузький канал, яким сперматозоїди потрапляють до яйцеклітини.
Спорофіт (спорогон) складається з одного спорангію (коробочки), який розташований на тонкій ніжці. У нижній частині ніжка переходить у так звану стопу, за до якої спорофіт з'єднується з гаметофітом. Коробочку зазвичай закриває верхня, видозмінена частина архегонію — ковпачок (каліптра). У деяких мохоподібних спорофіти можуть бути цілком занурені у тіло гаметофіту, у інших — піднімаються на особливих виростах пластинчатого талому, у деяких мають форму стручка.
Достаточно перевернуть гиб нижней стороной шляпки.
На нижней стороне у шляпочных грибов располагается гименофор - часть тела гриба, на которой располагается тонкий спороносный слой гимения ( ткани, образующей споры). Гименофор всячески ветвясь, увеличивает поверхность, на которой образуются споры. У большинство грибов он либо в виде тонких пластинок (сыроежка, мухомор, грузди) или в виде плотно расположенных трубочек, напоминающих губку.(подосиновик, моховик, масленок).
С пластинчатым гименофором - пластинчатые грибы ( рисунок 1 во вложении), с трубчатым - трубчатые( рисунок 2 во вложении).
2.Широкое короткое крыло
3.Широкое длинное крыло с резко выступающими маховыми
4.Широкое короткое крыло с круто согнутыми маховыми
5.Очень узкое длинное крыло с удлиненным предплечьем
вот. нашла только 5