нижче
Объяснение:
схожість
1. Наявність насоса - серця, проганяє кров по судини, м
2. Судини (капіляри, вени і артерії)
3. Серце має камери
4. Кров артеріальна венозна
5. У наземних є кола кровообігу - малий і великий
6. Крвеносная система замкнута
різниця:
1. У серці у різних класів хордових різну кількість камер
У риб серце двокамерну, у амфібій трикамерну, у рептилій трикамерну з неповною перегородкою, у птахів і ссавців - четирехкамерное.
2. Ступінь змішування артеріальної і венозної крові.
3. Різна кількість дуг аорти
Так, наприклад, може виглядати вступне слово до вашого проекту.
Потрібно сказати, що наразі на нашій планеті існує дуже велика кількість різноманітних видів тварин, тому вченні задля спрощення їх класифікації почали об'єднувати їх за деякими ознаками в групи: родини, роди, підкласи, класи і типи. Загалом подібне розподілення будь яких живих істот відповідно до певних спільних ознак отримало назву таксономії.
Потрібно сказати, що загалом усі тварини об'єднуються в таксономічне царство, яке так і зветься — тварини. Тварини в свою чергу належать до більш широкого таксону, що зветься еукаріоти. Це вже домен. Він також включає рослин, бактерій, гриби, слизовики, ентамеби та деякі інші організми, основною об'єнуючою ознакою яких є специфічна будова клітин, з яких ці організми складаються. В першу чергу їх виділяє наявність в структурі клітин специфічних утворень — ядер, що слугують для передачі, зберігання та размноження генетичної інформації.
Сучасна таксономія класифікувала величезну кількість існуючих на сьогоднішній дній вже відкритих організмів і продовжує приєднувати до вже створених таксонів усе нові і нові види. Для того, щоб більш докладно зрозуміти, як працює ця система класифікації розглянемо докладніше один із класів тварин.
Далі ви можете взяти докладне описання якогось класу із відкритого джерела в інтернеті, наприклад з вікіпедії, для того, щоб більш докладно пояснити своїм товарищам на основі яких ознак відбувається віднесення того чи іншого виду до певної таксономічної одиниці.