ответ: C). Биологический прогресс.
A). Биологический регресс - своеобразный "антипрогресс", когда организмы уменьшают свой ареал обитания, это точно не подходит.
B). Ароморфоз - прогрессивное эволюционное изменение строения, приводящее к общему повышению уровня организации организмов, все-таки не совсем подходит.
C). Биологический прогресс - это когда у организмов рождаемость превышает смертность, они при к окружающим условиям и расширяют ареал. Это как-раз подходит.
D). Дегенерация - обратная эволюция в биологии, но точно не при и расширение ареала.
E). ??? Идиоадаптация??? Идиоадаптация — одно из главных направлений эволюции, при котором возникают частные изменения строения и функций органов при сохранении в целом уровня организации предковых форм.
Тканина це сукупність клітин з міжклітинною речовиною, подібних за розташуванням, будовою і функцій. Тканини людини містять міжклітинну речовину і утворюються із зародкових листків. Різноманітність тканин в організмі людини обумовлено їх розташуванням і функціональним призначенням. Епітеліальні тканини розміщені на кордоні між зовнішнім і внутрішнім середовищем організму і здійснюють функції захисту, виділення та обміну речовин із середовищем. Основними видами епітелію є покривні і залізисті. Епітелій може складатися з одного (одношаровий) або з декількох шарів (багатошаровий) клітин. Сполучні тканини складаються з різних за формою клітин і розвиненого міжклітинної речовини. Ці тканини утворюють кістки, хрящі, входять до складу внутрішніх органів і з'єднують їх між собою. Цим тканинам належить виняткова роль у відновних процесах завдяки високій здатності до регенерації.
М'язові тканини утворені з подовжених клітин з скорочувальними волоконцями-міофібрилами.Розрізняють гладку і поперечно-смугасту м'язові тканини. Гладка м'язова тканина утворює стінки судин, внутрішніх органів, забезпечує рух кишечника, сечовипускання та ін. Поперечно-смугаста м'язова тканина ділиться на скелетну і серцеву. Скелетна поперечно-смугаста тканина утворює скелетні м'язи, діафрагму, мову, а серцева поперечно-смугаста м'язова тканина є основою серцевого м'яза. Нервова тканина складається з нейронів і клітин, які їх оточують і утворюють нейроглию. Нервова тканина формує нерви, нервові вузли, головний і спинний мозок. Вона забезпечує сприйняття подразнень, їх перетворення в імпульси, аналіз інформації і формування рефлексів.
Объяснение: