кровососущие комары или комары
Відповідь:
1 Травна система: кільчастих червів складається з ротової порожнини, глотки, стравоходу і кишечника, який закінчується анальним отвором.
Кровоносна система:У зв’язку з ускладненням будови та збільшенням активності у кільчастих червів уперше з’являється кровоносна система замкненого типу, тобто кров не виливається в порожнину тіла. Кровоносна система забезпечує транспортування поживних речовин і газів та здійснює захист.
Дихальна система: дихання здійснюється через усю поверхню шкіри, багату на кровоносні судини.
Видільна система: представлена парними трубочками (метанефридіями) в кожному сегменті тіла.
А взагалі найважніше- то кільчаста будова тіла. Тому вони і називаються кільчастими червами.
2 Кільчасті че́рви або аннелі́ди або кільчаки́ (Annelida, від лат. annelus — «кільце») — тип відносно високоорганізованих червів, що складається з близько 15 тисяч видів. Вони мешкають в більшості вологих середовищ, включаючи наземні, прісноводні і морські, містять багато паразитичних та мутуалістичних видів.
3 П'явки сприяють відновленню живлення пошкоджених органів. Медична п'явка, випускаючи гірудин в кровоносну систему людини, запобігає утворенню тромбів. Систематичне застосування п'явок може зменшити головний біль і знизити артеріальний тиск у людей, що страждають на гіпертонію.
4 Серед них трапляються хижаки, які полюють на інших тварин. Є ті, які живляться рештками мертвих організмів. Досить багато видів є фільтраторами, що виловлюють органічні частки, проганяючи воду крізь спеціальні цідильні структури. Відомі й паразитичні кільчаки, такі як медична п’явка.
5 Кільчасті черви мають велике значення для кругообігу речовин у природі. Нереїди є основою живлення багатьох промислових риб, крабів, а звичайний трубочник — гарний корм для акваріумних риб та деяких прісноводних риб. Дощові черви відіграють величезну роль у процесах ґрунтоутворення. Вони збагачують ґрунт на перегній та розпушують його, сприяючи проникненню в нього повітря й води. Ще Ч. Дарвін відзначав корисний вплив кільчастих червів на родючість ґрунту. Деякі п'явки завдають великої шкоди рибам, птахам і ссавцям. Медична п'явка використовується для лікування багатьох захворювань та як об'єкт лабораторних експериментів.
отвечайте «да», если не согласны – «нет».
Железы внутренней секреции не имеют протоков.
Секрет желез внутренней секреции регулирует скорость обменных процессов в организме человека.
Железы внешней секреции выделяют гормоны.
Секрет желез внешней секреции выделяется в полости.
Секрет кожных желез – пот.
Железы внешней секреции протоков не имеют.
Сальные железы относят к железам внешней секреции.
Половые железы – железы внешней секреции.
Щитовидная железа выделяет гормон тимозин.
Гипофиз относится к железам смешанной
кровососу́щие комары́, или комары́, — семейство двукрылых насекомых, принадлежащих к группе длинноусых, самки имаго в которых в большинстве случаев являются компонентом комплекса гнуса. подвижные личинки и куколки комаров живут в стоячих водоёмах.