Imagine you are talking to a British or American friend over the Internet. What questions about his or her country and people’s lifestyles would you ask?
Вихованість — це вміння поводитись". Що ж означає вміння поводитись у колективі? Бути вихованою людиною — це і вміння вітатись, і підтримувати в товаристві розмову, і правильно їсти, одягатись, і вміння поводитись у громадських місцях.
Та неправильно мислять ті, хто вважає, що вихованість зводиться лише до гарних манер. Коли говоримо "вихована людина", ми маємо на увазі щось більш глибоке в людині, і передусім внутрішню інтелігентність. А це означає бути уважними до інших, тактовними, скромними.
Бути ввічливою, вихованою, витриманою людиною не так-то легко. Тут потрібні і самодисципліна, і готовність іноді поступитися власними вигодами, звичками і, найголовніше, почуття поваги до інших людей, до колективу, відповідальність за свої вчинки перед суспільством.
Міркуйте самі: поснідавши десь на лісовій галявині, найлегше, звичайно, "забути" там залишки їжі, папір. Більше клопоту — зібрати все це і закопати чи взяти з собою, щоб потім викинути в ящик для сміття.
Поступитися місцем у переповненому автобусі літній людині — це значить самому відчути помітну незручність. Та без вагань це зробить кожна вихована людина. Вона ж не дозволить собі увімкнути транзистор під вікнами житлового будинку. Вона знає: ми живемо у вік, коли навколо і так гамірно, як же не оберігати спокій і тишу?
Вихованість — це не тільки ввічливість і привітність. Це й людяність. Це — бути серед людей Людиною. Для цього, насамперед, потрібно мати такі внутрішні якості, 3як щирість, доброта. Несподіваний життєвий конфлікт вихована людина розв'яже швидше з гумором, ніж з досадою.
Зовнішня культура, поведінка людини не відділені глухою стіною від її внутрішнього, духовного світу. Слухання музики, споглядання творів мистецтва, читання книг — все це збагачує духовний світ людини, а значить, і сприяє вихованню.
«Библиотека является учреждением культуры, поэтому вести себя в ней полагается культурно.
Для начала необходимо стать читателем библиотеки, т.е. записаться в неё, а затем уже на полном основании можно посещать библиотеку для выбора необходимых книг.
Приходя в библиотеку, принято поздороваться с библиотекарем.
Верхнюю одежду и сумки оставить в гардеробе.
Если вам нужна помощь в выборе книг, то библиотекарь вам её окажет: подскажет, где, на каких стеллажах,в каких каталогах и картотеках или в каком отделе библиотеки можно найти, то что вам необходимо.
В библиотеке принято разговаривать тихо.
Не стоит в библиотеке разговаривать по телефону, особенно, если вы находитесь в читальном зале.
Нельзя есть во время чтения журналов и книг в читальном зале.
Не рекомендуется в библиотеку приходить в грязной одежде и обуви, если у вас грязные руки вам могут отказать в выдаче книг.
При выборе книг на полках следует соблюдать установленный там порядок - ведь все книги в библиотеке расставлены в соответствии с системой библиографического классификатора и по алфавиту.
Понравившиеся вам книги, можно взять для чтения на дом, на срок, который вам запишет библиотекарь в ваш абонемент.
Важно: прочитанные книги необходимо вернуть в библиотеку!
Многие пренебрегают этим правилом и потом обижаются, когда библиотекарь звонит по телефону, неждано-незвано приходит домой или грозит передать взыскание в суд. За несвоевременный возврат книг к читателю могут быть применены штрафные санкции.
Правила пользования библиотекой довольно просты, соблюдайте их и посещение библиотек доставит вам удовольствие.»
51 пончик - это 34%
Х пончиков - это 100%
Х= 51*100 / 34
Х=150
150 пончиков - это 100 %
Пончик съел 50% пончиков
Х пончиков - это 50%
150 пончиков - это 100%
Х = 150*50 / 100
Х=75 пончиков съел Пончик
Получается:
Незнайка - 51 (34%)
Пончик - 75 (50%)
Цветик съел 150-51-75=24 пончика
ответ: Цветик съел 24 пончика.