Собака завжди женеться за котом тому, що колись собаки написали листа в Рим до папи римського. Нести їм довелося його через воду. Щоб собака сам тримав листа у зубах і плив, то не можна, бо забризкається. От вони найняли кота, щоб він сидів у собаки на спині і тримав листа. Так і зробили, але попередили, що коли кіт замочить листа, то собаки його розірвуть.
Коли вирушили в дорогу, то собака дорогою і питає кота, чи не випустив листа, щоб даремно не везти кота на сушу. Врешті-решт собака зауважив котові, що коли буде мовчати, то він його вкине у воду. Кіт злякався і відповів, що лист є. А лист у той час упав у воду і замочився. Собака розсердився і кинув кота у воду.
Свою назву отримала від автора основних її концепцій - Джона Мейнарда Кейнса (1883-1946), англійського економіста, державного й політичного діяча.
У своїх наукових творах він розглядає широке коло проблем, зокрема, проблеми теорії ймовірності, монетарної економіки, наслідки мирної угоди, укладеної після першої світової війни. Проте його головною працею є "Загальна теорія зайнятості, процента і грошей" (1936 p.), про яку Дж. Гелбрейт у свій час писав, що "вона є абсолютно незрозумілою, погано написаною та передчасно опублікованою".
Головним внеском Маршалла в економічну науку є з'єднання воєдино класичної теорії і маржиналізму, цим були закладені основи сучасної мікроекономіки. А. Маршалл відомий, перш за все, як автор теорії ринкового ціноутворення.
Вспомним историю России, а именно период с 1597 по 1612 гг. Мы называем этот период "Смутным временем". Стоит вспомнить что перед Россией стала реальная угроза независимости, т.к король Владислав, почти не страл королём Российским, но благодаря Деулинскому перимирию претензий на русскую власть не у кого не осталось. Теперь рассмотрим выражение гражданская война, мы знаем что это война внутри государства, зная это понятие сравним его с 2 ополчением Кузьмы Минини и князя Пожарского. Вывод: сыбытия которые происходили в 17 веке в России, можно назвать прологом гражданской войны!
Удачи!